Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én gondolom rosszul vagy...

Én gondolom rosszul vagy férjemnek tényleg mellettem kellene állnia anyós helyett?

Figyelt kérdés

Adott a következő szituáció.

Gyereket letettem aludni és átmentem a szomszédba egy receptért. Kb egy óra múlva megyek haza, gyerek sehol.

Infarktus kerülget, rohangálok hogy látott-e valaki valamit. Egyik lány mondja hogy egy utcával arrébb lakó anyósom elvitte.

És akkor még azzal jön hogy egyedül sírt a babám ami hazugság mert két órát szokott aludni addig meg nem voltam el. Ellenben én majdnem infarktust kaptam hogy eltűnt a babám. És a férjem még annak a hülyének ad igazat.


2015. júl. 3. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 Ditta323 ***** válasza:
45%

Legközelebb ne hagyd egyedül a picit, anyósod meg állítsd le. És befenyítem anyósom, ha még egyszer szó nélkül elviszi a gyerekem feljelentem.

Amúgy simán hívtam volna most is a rendőröket, de nem is hagyom magára a gyerekem.

2015. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
77%
Igen, hívhatta volna a rendőröket, de akkor anyós elmondja hogy veszélyeztette a gyerekét, akit rögtön el is vesznek tőle. Anyósod csak meg akart leckéztetni, hogy vedd komolyabban az anyaságot, mielőtt megölöd a gyereked.
2015. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 A kérdező kommentje:

Jól van már. Azért az hogy néha beszélgetek egy jót felnőtt emberekkel is, kicsit messze van attól hogy megölöm a gyerekem. De tudom. Egy anya örüljön hogy lyuk van a seggén és lehetőleg a gyerek óvodás koráig ne is vágyjon más társaságra. És még az alvó gyerek ágya fölött is merengve üljön.

Mint mondtam a kutyától nem jön be idegen, se kóbor macska, senki. Majd kiokítom hogy a továbbiakban anyóst is minimum morogja meg. Ha sírt volna, meghallom. Mert olyan hangos mint egy riasztó. De SOSEM kel fel hamarabb. És nem sokkal volt messzebb mintha a nyári konyhában lettem volna, ahol egyébként lenni szoktam ilyenkor. De igaz, oda sem kéne kimennem. Végül is minek akarna zabálni egy anya ha a gyerekében is gyönyörködhet.

2015. júl. 3. 22:02
 24/90 Ditta323 ***** válasza:
77%

Bocsi, de a nyári konyha kicsit másabb, mint a szomszédban trécselni. Senki nem mondta, hogy ott kell ülnöd felette, illetve nem beszélgethetsz, de az, hogy még a gyerek alszik átmegyek a szomszédba az egy kicsit erős.

Én sem szoktam mellette ülni, ki szoktam én is lépni a lakásból még alszik, de 5 percnél tovább sosem tartott (napközben babakocsiban alszik, mert kiságyban nem hajlandó).

Amúgy meg, ha szomszédolási igényed van akkor legalább bébiőrt vihetnél magaddal.

2015. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
59%

kérdezo....tudod mit érdemelnél te meg, hogy elvegyél toled a gyereket!

huly.ébb vagy a sok évi átlagnál! ilyen gondolkodással gyereket szulni..kár volt neked.

2015. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, szerintem nem dongoltad át a kérdést. Mármint végül is igen, lehet rámondani hogy felelőtlen voltál, még ha tekintve mindent, LEHETSÉGES hogy amúgy 1% hogy bármi történ volna.


Várható lehetet volna tehát részedről, hogy ez lesz. Meg amúgy, ne már idegen emberek döntsenek ebben. A barátnőidnek elmeséled azt megértem, de ez. Én amúgy pl nem is nagyon szoktam magyar oldalakon írni [mondjuk kb amúgy sem szóval mind1]


max nézegetek printerestet, mind megette stb.Eleve külföldi oldalon írsz [yahoo, akármi] nincs még akkora súlya se mint itt. A a világ másik végéről beszólt valaki, na bumm.. még annyira se érzed magad kellemetlenül,


most én nem itélkezem, nekem nincs is gyerekem, nem is akarok egyenlőre, nem tudom ez tényleg ok lehetne-e arra hogy elvegyék a gyereket.


Szerintem nem, AZ ha valaki egy kocsiban hagyja AZ simán! De még azok is megússzák, inkább lehet örülni hogy nem történ semmi. Szóval egy két komment már túlzás szerintem.


...Na de amiről beszéltem, úgyis annyian mondják milyen negatívak a magyarok, hogy huu lehurrogjuk pl a eurovisios éneklőnket, stb stb... hát szerintem ez máshol is így van, de na, lehet van benne valami. Itt a negativitás van ezek szerint előtérben. Én azért nem írkálok ilyen magyar oldalakra [szóval kb csak ide] mert unalmasnak gondolom, és,, az is. Kikapcsolódásnak jó, de én sose vettem ezt komolyan, és akit ismerek az sem.


Meg gagyinak,, tessék lehet ez is ilyen magyar mentalitás, a Magyar oldal szar hurr-durr, há, ez van. Vannak jó Magyar oldalak is, de ez nem az. De mivel a sok hülye tini ide jön [lásd : szerelem szex] van forgalma azt ennyi. Szóval kár mentegetőzni, ez van. Te úgyis tudod hogy nem vagy szar anya, vagy ha az vagy és tényleg jobb ha most szégyenkezel.

2015. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó válaszoló: kicsit zavaros, amit írtál....
2015. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
12%

jó igen már fáradt vagyok.


De lényegtelen, mert sokat nem ad a kérdéshez. Csak a kérdezőnek mondtam, hogy várható volt hogy lelesz szídva, mármint arra reagálva mondtam, hogy védi magát.


És még hozzá tettem, hogy ez az oldal gagyi, kb ennyi

2015. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
47%

Megkérdeztem a 60+ édesanyámat, mit gondol, egyedül hagyná-e a gyereket így egy órára, csak a szomszédba, nyitott ablakkal?

Azt mondta, persze.

Én is így gondolom.


Mondtam, hogy bement az anyós és elvitte. Válasz:

"Legközelebb zárni kell az ajtókat."


Tudom, hogy 0% leszek, de annyira fel tudom magam idegesíteni ilyenkor. Egy anyának is szüksége van más társaságra, és ha tényleg olyan feltételek voltak, ahogy a kérdező leírta, akkor nem hinném, hogy olyan szörnyű bűn lenne ez.

2015. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
72%

Mikor először elolvastam a kérdést a válaszokkal, akkor bőszen bólogattam, ez az, jól megmondtátok neki! Így pár órával később viszont már nem így gondolom. Szerintem a kérdező már milliószor megbánta azt, amit csinált, baj nem történt. Igen, történhetett volna. Akkor is történhet baj, míg ráülsz a wc-re, kinyitod az ajtót a postásnak, vagy ne adj isten, a napokon át tartó virrasztásokba belefárdva délután elszundizol... Hányan vannak a kedves válaszadók közül, akikkel bármelyik előfordult ebből a 3 példából? Na ugye... Olyanokat írni, hogy a férj helyébe így meg úgy leteremteni... Erre nem is tudom mit reagáljak. Lényegében lealázni a másik embert. Pláne fogni a gyereket, meg szólni a gyermekvédelmiseknek? Itt a nagy ősanyázásba úgy tűnik mindenki elfelejt ember lenni. Úgy tűnik, abban a pillanatban, hogy megszült egyik másik nő, isteni erőkkel ruházta fel saját magát, és mindenkit lenéz, bűntet, aki nem pontosan ugyanolyan, mint ő.... Nem, mielőtt kaptám az ívet, nem értek egyet azzal, hogy egy órára magára hagyta a kicsit. De biztos vagyok benne, hogy a kérdező tanult belőle, semmi szükség olyanokat mondani neki, mint néhány válaszadó írt. Néha elgondolkodom, hogy aki egy anonim oldalon ilyen agresszívan nyilvánul meg, az milyen lehet a való életben. Hát az ilyen sem egy anyák gyöngye, az is biztos.


*anyósomat tartom a legjobb édesanyának a világon. Tőle tudom, hogy mikor páromnak a nővérét ringatta, véletlen nekivágta az arcát az ajtófélfának és betörte az orrát. Nem is értem akkor hol voltak a hozzátok hasonló emberek és miért nem hívták ki rá a rendőrséget. Szegény azóta is úgy meséli el a sztorit, hogy szinte elsírja magát, annak ellenére, hogy nem csak az én véleményem, hogy a világ legjobb édesanyja, pedig már csak az én szavam is elég lenne, egy meny, aki nem utálja, hanem magasztalja az anyósát :)

2015. júl. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!