Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem (? )

Figyelt kérdés
Mit tennetek, ha a parotok bevallana, hogy nagyon ertekeli a szeretetet amit iranta ereztek, de nem tudja (vagy nem akarja) viszonozni?
2010. aug. 23. 13:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
47%

Hát ha fiatal vagy és még elötted az élet akkor keress egy olyat aki szeret..

Ha már gyereketek van vagy 5 éve együtt vagytok akkor mindeggy

2010. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%
Ha még nincs család, szakítanék vagy válnék. Ha már van gyerek, nyitott házasságban, barátként élnék vele tovább, és megkeresném azt, akivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba.
2010. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
5 év után mindegy,hát igen csak én nem fogok szarban élni,inkább szakitok,és nem megcsalom meg szeretőzok,gyerekkel is lehet külön boldogan,mint egy nagy hazug csaklád ahol mindkét félnek szeretője van.
2010. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez xar ügy. Viszont ha most sem szeret, akkor később se fog. Álatlában így műxik a dolog.


Hát legjobb lenne ha másokkal próbálkoznál inkább.

Hátha találsz olyat aki szeret téged és mondjuk te is szeretni tudod.

2010. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Haha, nyitott házasság?? Mert az működik!? Mindenképp keress olyat aki megbecsül! Gyerek miatt sem érdemes együtt maradni egy olyan kapcsolatban, ahol nem szeretnek, megaláznak, mert a gyerekek hipp hopp felnőnek és járják a saját útjukat! Hidd el!!! Tapasztalat, de ehhez élni kell eleget, hogy rájöjj, de akkor már késő lesz!
2010. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám. Viszonzatlan szerelemből sosem lesz boldog párkapcsolat. Hosszabb távon neked is, neki is nyűglődés lenne az egész, mert egyikőtök sem kapja meg azt, amit akar.
2010. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Azonnal otthagynám hiába szenvedek. Alapelvem hogy én a szerelmemmel akarok lenni aki viszont szeret. Mert nálam a párkapcsolat ezt jelenti.
2010. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Fájó szívvel tovább álnék.
2010. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Az érzéseket nem lehet erővel kicsikarnai ha nem szereet hát nem nincs olyan hogy nem akkar szeretni. Ilyenkor tovább kell lépni egy ideig megszakitani minden kapcsolatott, buizni kell a haverokkal és probálkozni mássoknál.
2010. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszotokat!

A helyzet az, hogy van egy kisbaba is a láthatáron, most vagyok 27 hetes babás. A helyzet változatlan... Nem szeret, elvileg nem is szeretett, úgy látja, hogy csak épp egymásra találtunk mikor mindketten egyedül voltunk... Február óta vagyunk együtt, az első hónap gyönyörű volt, majd összeköltöztünk, és minden elromlott... folyamatos veszekedések, mindig a múltamat emlegeti, hogy mekkora egy rib@nc voltam(volt két megcsalásos esetem, meg néhány komplikáltabb kapcsolatom), de azt nem veszi észre, hogy teljesen kiléptem ebből az életstÍlusból. Naivitásom vitt bele ilyen hülyeségekbe, mert elhittem a fiúknak, hogy "különleges vagyok számukra", majd persze dobtak... Én hülye...

Most meg tűröm neki a folyamatos megaláztatást, nagyon szeretem, de már nem bÍrom, hogy ennyire egyedül vagyok... 500 km is van köztünk, mivel hazaköltöztünk mindketten saját városunkba(egyetemisták vagyunk, ott ismerkedtünk meg, egy harmadik városban...).

Szerintetek érdemes erőltetni egy ilyen kapcsolatot azért, hogy a Baba legyen egy "családban", vagy inkább hagyjam...? A Babát az elején nem akarta, de végülis sz@rtam a véleményére, nem ölném meg a gyermekem egy fiúért sem, de most, hogy érezte mozogni, meg látszik a pocim... Akarja... A Babát inkább akarja mint engem...

Az excsaja mindenben tökéletes volt, persze 15 éves volt, kis Angyalka, nem feküdt le vele, s emiatt mindig hozzá hasonlÍtgat, hogy Ő bezzeg...

Nem bÍrom már, hogy csak én vagyok az, aki tesz ezért a kapcsolatért... Egy hétig nem is beszéltünk telefonon se, meg smst is alig Írt, mert "nem találta a töltőjét"... Napi 20 perc beszélgetésen a messengeren kiszúrta a szemem, de többet nem akart velem beszélni, mert "jobban esik neki reám gondolni, mint beszélni velem, mert ha beszélünk, a hangomról eszébe jut a rib@nc énem...". Amúgy komoly embernek tartom magam, nem voltam soha bulizós, fiuzós, az Élet hozta úgy, hogy olyanokba belekeveredtem... Bánom, és bocsánatot kértem az érintettektől, akik ismertek, és tudták, hogy befolyásolható vagyok, ezért estem bele a csapdába... Szégyellem magam emiatt, és úgy érzem megkaptam a méltó büntetésem a mostani páromtól minden rosszért, amit elkövettem... De ez már sokk... Itt a Baba is érzi a dolgokat... Érzi mennyire feszült vagyok (korházba is voltam,mert majdnem elvesztettem... persze xart reám akkor is...). Le se xarja, hogy vagyok...

Bocsi a kesze-kusza fogalmazásért...

Véleményekre vagyok kÍváncsi...

Köszönöm.

2010. szept. 17. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!