Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megigérte hogy nem...

A férjem megigérte hogy nem fog kezétcsókolommal köszönni egy csajnak se, és még se tartja be. Elegem van ebből. Mit csináljak? 100x megbeszéltük már megígérte és "elfelejti" leszarja hogy engem meg megaláz ezzel és folyton sírok

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 17:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
4%

Az semmikepp se jo, ha magadban esz a mereg, mert az egeszsegedre mehet. Meger annyit a dolog? Nem szep dolog, ha ennyire nem figyel arra, ami megbant teged, de ha csak rossz szokas, akkor öt is megertem.


Az illemszabalyoknak a neten is utananezhetsz, de egyik valaszolo szepen leirt par dolgot. Ennek utananeztel mar? Igaz, hogy az amcsik hatasara a valentinnap, nov.1-jei tökös ünnep (bocs nem jut eszembe a szo) mellett elterjedöben van a mindenki mindenkit tegez, de nehez a belenkvesödött szokasokat megvaltoztatni. Biztos jartal mar olyan helyeken, ahol teljesen elfogadott a regi modszer. Ahogy a cigiröl is alt. nehezen szoknak le. Te dohanyzol? Volt mar olyan szokasod, amivel felhagytal? Ertem, hogy Te a fejedben ugy kepzeled, mashogy akarsz elni es ahogy irtad, masokat lexarni, de ertsd meg, hogy ö nem ert veled egyet, különben ugy csinalna, es joga is van hozza.


Ha lehet meg viccelni, a kalapemelessel: azt is csinalhatja, csak a kalapjat felreerthetetlenül melyebbre es közelebb, hogy aprot is dobjanak bele, igy meg kereshet is! :)))


Most komolyan: hogy birtad ki idaig, miert ilyen tarsat valasztottal, akivel ennyire összeegyeztethetetlen az alap ertekrendetek? Szerintem ha neked ez ilyen fontos, csak 1szer mond meg neki komolyan es hiszti nelkül, hogy valtoztasson, különben az a következmenye, hogy lelepsz, es tedd is meg.

2011. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, amíg Kezét csókolommal köszön. Ilyen feleség mellet biztosan sok nő, sok más testrészét is csókolgatja.
2011. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
76%
Azt az elborult szi...!!! Nem hiszem el, hogy ilyen kegyetlenek a férfiak. Komolyan, annyit kértél tőle, hogy ne köszönjön így és nem teljesíti, akkor mást hogyan tudna? Hogyan tartja be az esküjét? Biztosan meg is csalt már! Mert tudod, ez úgy megy, hogyha egyszer belekóstol, akkor onnantól nem tudja abbahagyni, állandóan hazudozni, meg csalni fog! Ilyenek az embereket! A retkes férfiak! Hogy bízzon így bennük az ember? Egy normális, emberi, szexualitástól mentes KÖSZÖNÉST kérsz tőle és megtagadja! Rohadjon le a keze-lába! A csalás ilyenkor már móka számára. Tudod, aki egy bánt elkövetett, az mindet elkövette. Tehát a férjed, már ölt is, sőt szobrot is készített! Rohadt, mocskos banda! Dögöljön meg mind! Nem normális, hogy mi, nők miattuk szenvedjük végig az életünket, mert ezek az után mennek, amit jólnevelt hölgy nem nevez nevén, nem tudják megállni, hogy ne lóbálják be mindenhova. DÖGÖK!!! Tejesen egyetértek, ez szemtelenség, sőt, mi több gyalázat! Egy ilyen apró dolgot nem tart be! Marha! Kitartás neked, állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy tudod, hogy miket művel a hátad mögött a redvás! Mert tudod, ugye? Aki egyszer elkezd vétkezni, az nem fog leállni!!!
2011. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim válasza:
100%

Kezit csonkolom!


istenem én ekkora ritard embert még nem láttam. ez egy hülye köszönés. Amikor én úgy köszönök el, hogy Csoki, akkor titkon arra gondolok, hogy változzanak csokivá? vagy CSá csumi?

Mert, ha a férjed úgy köszönne ,hogy cS szopszkapszkekszet akkor ok hogy féltekenykedsz na de így. ez már beteges. és lehet hogy nem bírunk megérteni, de tedd fel magadnak a kérdést:

Vagy a világ beteg, vagy az én agyam? mi lesz a válasz?

2011. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy ez nem igaz...... mond már...... ezt nem hiszem el.......
2011. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi van, elváltatok már, vagy még egy kicsit tűr a férjed?
2011. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
73%

Bakker de begyöpösödött nyanya lehetsz...


Ha az elméleted helyes lenne, akkor engem életem során cirka 500 pasi szeretett volna meghódítani -"megdugni" xD

Sőt volt köztük pedofil is, mert kultúrközösségben nőttem fel és köszöntek páran nekem kislányként is úgy, hogy "kezétcsókolom, kisasszony"


Mindjárt fel is hívom apámat, hogy azonnal hívja a rendőröket a festőművész ismerősünkre, mert mindig így köszönt nekem...


Amúgy a tanító néni is rosszul mondta- gondolom kb. 40-50 éve xD - mert nem csókoltak kezet, csak csókot leheltek rá régen.


Amúgy meg mennyire lelombozó, hogy egy 50-en 60-as nő itt veri magát az 'erkölcsökön' és közben meg "leszarja" és ilyeneket irkál.

2011. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

annak örülnék ha senkinek se köszönne én se köszönök a hülye közös képviselőnek meg senkinek.."


te olyan hlye vagy hogy nagyon

2011. ápr. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
73%

fake

itt osztod az észt az erkölcsröl? MI? közbe ilyeneket irkálsz "és "elfelejti" leszarja hogy engem"

2011. ápr. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:

Hm, az én párom általában "kezétcsókolommal" köszön a hölgyeknek. Mi ebben a megalázó? Megalázó lenne, ha nem az én kezemet fogná közben, megalázó lenne, ha másokhoz hasonlítgatna, megalázó lenne, ha megcsalna vagy kihasználna. De hát csak köszön.


Asszem orvoshoz vinne, ha emiatt sírnék.

2012. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!