Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megigérte hogy nem...

A férjem megigérte hogy nem fog kezétcsókolommal köszönni egy csajnak se, és még se tartja be. Elegem van ebből. Mit csináljak? 100x megbeszéltük már megígérte és "elfelejti" leszarja hogy engem meg megaláz ezzel és folyton sírok

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 17:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 A kérdező kommentje:
nem csak öregasszonyoknak köszöni. söt érdekes azoknak nem téveszti el.mindig a fiataloknál téveszti el 30 éves nőcskéknél
2011. febr. 10. 17:50
 12/102 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod a kezétcsókolommal?
2011. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
98%

Te jo eg!


Milyen jo mar, hogy ilyen udvarias a ferjed! Es te nem ertekeled?? Hogy alaz meg?? A masik no azt fogja gondolni, hogy ennek a nonek milyen udvarias a ferje, ritka az ilyen. Mivel alaz meg, mondd mar meg!! Hogy kene koszonnie? Ja, bocs, elfelejtettem, hogy a mai vilagban az imponal, ha valaki "csumi"-val koszon es "cso"-vel koszon el. Attol, hogy kezetcsokolommal koszon, nem tortenik semmi koztuk. Nagyon gaz vagy! Nem hogy orulnel.

2011. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon udvarias köszönési forma. Büszke lehetnél a férjedre, hogy így köszön a hölgytársainkak.
2011. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, egy csomó férfi így köszön! (és nem értem félre)
2011. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
98%
hölgytársainkak bocs hölgytársainkNak.
2011. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a bejegyzést a férjednek mutasd!:


"KEDVES URAM! Vigye el pszichológushoz az asszonykát és egy illemtanárhoz is, mert halvány sejtelme sincs arról, hogy mi számít udvariasnak és mi udvarlásnak. Valószínűleg önbizalomhiányos is lehet. Hajkurássza meg jól, legyen szíves"


Kösz.

2011. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
100%

Amugy nem tunik fel, hogy veled van valami problema, ha 10 valaszbol 10 azt mondja, hogy a te felfogasod nem normalis errol a temarol? Mi nem vagyunk a ferjed, megis azt gondoljuk, hogy ez egy udvarias megszolitas, ami mogott semmilyen szexualis tartalmat nem kell feltetelezni.


En no vagyok - ferjnel vagyok es nem erdekel mas ferfi, de ha egy ferfi igy koszon, azt gondolom, hogy nagyon udvarias, rendes ember lehet. Ennyi es nem tobb. Szerintem abszolut pozitiv dolog es semmi flort nincs ebben. Remeket latsz es meg kellene vizsgaltatnod magad, mert ez mar sulyos feltekenyseg! El fogod ot veszteni, ha ilyen vagy. Komolyan.

2011. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... érdekes. Manapság min nem problémáznak az emberek?


Valakinek a mindennapi betevője a legnagyobb gondja

Valakinek meghalt az utolsó élő rokona és most egyedül nézz szembe a világgal

Valakinek nem lehet soha gyermeke

Valaki már tudja, hogy megfog halni és várja a véget

Valakinek meg a férje a 30 éves nőcskéknek kezét csóklomot köszön


Hát... nagyon sajnállak!

2011. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. Te őrült vagy. Ha ilyen kis dolog is zavar, vajon mi lehet még? biztos rövidpórázon fogod szegény embert. sebaj, idővel elmenekül majd miattad, de akkor ne őt okold, hanem magadat és a hülyeségeidet. ebben a köszönési formában nincs semmi, ha úgy köszönne hogy szia cicu, aztmondom oké, de úristan!!!! gondolkozz már.
2011. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!