Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megigérte hogy nem...

A férjem megigérte hogy nem fog kezétcsókolommal köszönni egy csajnak se, és még se tartja be. Elegem van ebből. Mit csináljak? 100x megbeszéltük már megígérte és "elfelejti" leszarja hogy engem meg megaláz ezzel és folyton sírok

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 17:36
 61/102 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mar csak ido kerdese, hogy mikor lep le a ferjed - okkal. Ilyen not elvenni...senkinek sem koszonsz. Nagyon szep velemennyel lehetnek rolad, de meg is erdemled...te milyen "ember" vagy? Gondolkodtal mar ezen?
2011. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 A kérdező kommentje:
komolyan nem értelek titeket. és a közös képviselöt arra mondtam hogy nem is ismerem minek kell az ismeretlen embereknek köszönni a házban? elmondom kb 300 ember lakik a házban mi közöm hozzájuk? senkit sem ismerek kivétel a 2 szomszéd a közös lépviselö meg nem intéz semmit
2011. febr. 10. 18:50
 63/102 anonim ***** válasza:
98%
Azért a moderátort is csókoltatom, aki egy ilyen kérdést fent hagy. (főleg a kérdéskiíró további megjegyzései tükrében)
2011. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
98%
mert nem paraszt. én is köszönök mindig, ha valakivel összefutok a lépcsőházban, közben azt sem tudom ki az, de nem akarok bunkónak tűnni. a férjed is valószínűleg ezért köszön. fejezd be ezt a hülyeséget. bár már kezdem azt hinni, hogy kamukérdés, ennyire idióta nő nem létezhet egyszerűen.
2011. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
97%
En is ismerek olyanokat, akik tarsashazban laknak. Mikor mi megyunk meglatogatni oket, mi is koszonunk, ha valakivel osszefutunk a hazban (es fogadjak is), pedig nem is ott lakunk. Igy illik es gondolom, hogy mennyire pokrocnak gondol a kornyezeted a viselkedesed miatt... de meg mindig mi vagyunk, akik nem ertjuk, nem te, mi?
2011. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
98%

KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU KAMU

Ez a véleményem

2011. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, te BETEG vagy!!!!

Ha te egy idegen embernek úgy köszönsz, hogy viszontlátásra, akkor mindjárt valami mögöttes tartalmat kell érteni ez alatt, tehát, hogy szívesen viszont látnád azt a pasast????

2011. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
82%

"de akkor az mért van hogy az öregeknek jónapotot köszön a fiatalabbaknak vagy a csinosabb vele egykoruaknak meg csókolomot és azokra szépen mosolyog. mi is igy jöttünk össze azt azért elmondom tetszett ahogy köszöngetett nekem olyan flörtölösen, aztán összejöttünk házasság stb. Tehát van okom a féltékenységre"


Bar 3-adszorra irok, kb. az 57-valaszado vagyok, es eddig a valaszolok 100%-a van a ferjed partjan... Ertsd meg, hogy önmagaban a köszönes meg nem ok a feltekenykedesre. Megertem, hogy jar az agyad, furdallja az oldaladat, miert igy, miert ugy, de a köszönes meg nem jele a megcsalasnak. Keress konkretumot, kimaradasokat...stb, azok okok. Azert, mert Neked tetszett es igy ismerkedtetek meg, az nem jelenti, hogy ezzel tuti ismerkedni akar, ha ennek konkret jele nincs.

Es irtam, mivel ez az ö elete=ü döntese, Te csak 2 dolgot tehetsz, ha nem tetszik a felallas: vagy megszoksz, vagy megszöksz...


Meg egy probatipp: mi lenne, ha megkerned, hogy az öregeknek is igy köszönjön, mert az igy illik?

Vagy abbahagyna a fiatalok fele is (mert szerintem direkt csinalja), vagy nekik is igy köszönne, vagy nem valtozna semmi. Kiserletezhetsz is.

Probald meg aterezni a helyzetet: nehogy mar a nyul vigye a puskat... Nehogy mar a ferjem mondja meg, kinek mit köszönök, hogy krumplival vagy borsoval fözzem a paprikas krumplit...

2011. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 A kérdező kommentje:
erre még nem gondoltam de én napszaknak megfelelöen köszönök. és a vágyam az hogy a férjemmel csak kettesben legyünk és kész lexarjunk mindenkit.én ezt már nem birom tovább
2011. febr. 10. 19:29
 70/102 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem el fog hagyni a férjed

Látszik, hogy téged se a gyors észjárásodért vettek el

2011. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!