Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megigérte hogy nem...

A férjem megigérte hogy nem fog kezétcsókolommal köszönni egy csajnak se, és még se tartja be. Elegem van ebből. Mit csináljak? 100x megbeszéltük már megígérte és "elfelejti" leszarja hogy engem meg megaláz ezzel és folyton sírok

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 17:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:

Még ha megdug@s jóreggeltel köszönne! De ìgy?! Olvasd már el az illemtan könYvet! Te szerencsétlen!

39 vagyok, és nekem a "Jónapot!" esik rosszul egy férfitól...na erre varjál gombot!

2015. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 Könyvimádó05 válasza:
Néniknek pl. kezétcsókolommal/kézcsókkal/csókolommal szoktak köszönni. Ez nem a te megalázásod, megnyugtatlak: csak tiszteletet mutat a nála idősebbeknek. Mondjuk azt, ha a nála fiatalabbaknak is, azt már nem tudom hova tenni...
2017. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!