Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megigérte hogy nem...

A férjem megigérte hogy nem fog kezétcsókolommal köszönni egy csajnak se, és még se tartja be. Elegem van ebből. Mit csináljak? 100x megbeszéltük már megígérte és "elfelejti" leszarja hogy engem meg megaláz ezzel és folyton sírok

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 17:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
100%
A kedves kérdező féltékenységi rohamokkal küzd,ha már a 30 év körüli nőket nőcskéknek nevezi!Szegény férjed!Menj orvoshoz!
2011. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 A kérdező kommentje:
A kezét csókolom azt jelenti a kezeit csókolom. na hát kérdem én megcsókolná a kezét? ti örülnétek ha megcsókolna a férjetek egy csinos 30asnak a kezét jól esne? Nem szokás ez manapság max az öregeknek fiataloknak flörtölös jellege van de tök mind1 megigerte hogy viszláttal meg jónapottal köszön és mégis eltéveszti és akármit mondtok akkor is a kezemet csak nekem csókolja meg!!!
2011. febr. 10. 17:59
 23/102 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy a lánya korabelieket csókolomoznia kéne
2011. febr. 10. 18:00
 24/102 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.
2011. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
98%
Régen szokás volt mindenkinek így köszönni!Kár,hogy ez már ma nem divat,pedig milyen jó lenne!tényleg ez zavar ennyire?
2011. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
99%

EZ EGY KÖSZÖNÉSI FORMA B+ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Semmi köze ahhoz hogy csókolgatná azokat a nőket.


Te meg egy műveletlen hü..e pi..a vagy!!!!!!! Menj orvoshoz.

2011. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! Nezzel mar utana, hogy a multban hogy volt ez, de nehogy szivrohamot kapj, mikor megtudod, hogy regen a ferfiak nemcsak mondtak, de meg is csokoltak a nok kezet! Es ebben nem volt semmi. Tiszteletlensegnek szamitott, ha nem tettek. Ha pedig a ferjed idosebb, akkor meg erthetobb, hogy ezt teszi, mert o meg normalisan volt nevelve es ne haragudj, de egy "viszlatot" odavagni inkabb bunkosagnak nevezheto, nem koszonesnek. Es te folyton ezert sirsz??? Pszichologushoz menj meg most, amig nem keso. Semmi okod megharagudni a ferjedre. A hiba a te keszulekedben van. Amugy meg szerintem kamukerdes, mert egy idosebb no nem ir olyat, hogy "mind1".
2011. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
93%

A Te gondolkodasod alapjan szerinted minden roggyant kezet szo szerint megcsokolnanak a fiatal illedelmes sracok? Eszükbe se jut ilyesmi. Nezz utana az etikai kodexben vagy valami illemkönyvben!


Szerintem direkt ugrat.

Es "ha úgy köszönne hogy szia cicu..." ??? XD

Javasold neki ezt, talan akkor abbahagyja, atter erre a szokasra! XD


Komolyra forditva a szot: irtam, hogy nme tudsz mit tenni, ertsd meg, nem elhetsz helyette. Elfogadod vagy lelepsz, ez a 2 megoldas van szerintem.

2011. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
98%
képzeld régen valóbaj megcsókolták a nők kezét! na ehhez mit szólsz? állítsál magadon, ne féltékenykedj. nem vagy normális.
2011. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az orvosom is így köszön például, pedig jóval fiatalabb vagyok nála. Ez egy udvarias köszönési forma és nem csak idősebb, hanem fiatalabb hölgyeknek is lehet így köszönni.
2011. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!