Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm anyja megpofo...

Legjobb barátnőm anyja megpofozott és kitiltott, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Délutánonként mindig barátnőmnél voltunk eddig. Múlt hétvégén el akartunk menni körülnézni boltokba és az anyja megkérdezte, hova megyünk. Megmondtam, mire kiakadt és elkezdett valami olyasmit mondani, hogy fel van háborodva meg hogy képzelem... a lényeg, hogy volt egy olyan mondata hogy "takarodjak el dolgozni, mert a szüleim keményen megdolgoztak azért a pénzért és hogy képzelem"

Itt sajnos megszólaltam és mondtam, hogy a szüleim egyáltalán nem dolgoznak keményen. Erre kaptam a pofont meg hogy be ne tegyem oda a lábam többé.


Amúgy úgy értettem a dolgot, hogy semmi kemény nincs abban, amit a szüleim csinálnak, a barátnőm anyja munkája sokkal durvább, időben is meg mindenhogy, valahogy nem ezt tartom olyannak, amivel példálózni kellene. Anya pl otthon van és a kerttel foglalkozik, hugi most ment oviba.


Kérjek bocsánatot vagy várjak? Nem voltam még ilyen helyzetben...


2011. okt. 21. 10:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
93%

Rendes lány ez,könyvet vesz,nem egy elkényeztetett kis p....

Szüleivel sincs semmi baj,csodálom apád önuralmát:-)) Velem nem lenne ilyen szerencséje a kedves anyukának.

2011. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésben nem szerepelt, hogy mit vesztek. Gondoltam, ha már ennyire kiakadt, biztos valami méregdrága cipőt/táskát/akármit akarsz venni és ezt mondtad el neki, amire a leírtakat reagálta. Kicsit sem értem, hogy egy könyvvásárláson hogy lehet így kiakadni... Még ha azt mondtad volna, hogy a Kámaszútra haladóknak könyvet akarod beszerezni...
2011. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki, hogy mit veszünk, kérdezte, hogy hova megyünk, már az ajtóban álltunk, mondtam hogy körülnézni a plázába és akkor kezdett el veszekedni. Én is ideges lettem, utána hangzott el, amit már leírtam és amikor kidobott, akkor sírtam és hazamentem. Pontosan nem emlékszem, mert zúgott a fejem és nagyon szédültem, nem a pofontól, hanem mert hirtelen nem értettem, mi történik és nagyon megijedtem. Barátnőm elkísért egy darabig, de nem tudott hazakísérni, nekem HÉV-vel kell mennem jó fél órát, az meg neki pénz, nekem van bérletem. Végig sírtam, nem nagyon emlékszem semmire.
2011. okt. 21. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!