Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/163 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keress még ügyvédet. Inkább beszélj előbb a feleségeddel.
2012. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/163 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj kérdező, de k*rvára nem volt jogos a pofon! Ennyi erővel meg is érdemelted, hogy félrement a feleséged! Egyébként pedig a pofon, a kígyózás, és ahogy ezt az egészet lereagálod, eléggé elgondolkodtató. A feleséged helyében ezek után egy percig sem bánnám a történteket, és örülnék hogy megszabadultam tőled!
2012. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/163 anonim ***** válasza:
68%

Egy valamit jól jegyezz meg. Soha, ismétlem SOHA nincs jogod megütni egy nőt.

Még hogy jogot éreztél rá....hát rohadt szánalmas vagy.

Egyébként meg ahogy viselkedsz, az nagyon gyerekes...hány éves vagy, 15? Mert úgy csinálsz. Véletlenül amikor megházasodtál nem tettél valamiféle esküt? Vagy akkor hol jártál miközben az történt?!

Inkább a párod örülhet, ha megszabadul tőled még időben...NÉZZ MAGADBA AHELYETT, HOGY CSAK A MÁSIKAT OKOLOD!!!!

2012. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/163 anonim ***** válasza:
67%
gyakorlatilag ugyanarra gondoltam mint a 62, csak akkor még azt nem láttam:) bocs h nem tudtam olyan kulturáltan fogalmazni....:)
2012. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/163 anonim ***** válasza:
14%

Kedves Kérdező!

Csinálj egy kis statisztikát a válaszokból.

Számold meg, hogy az itt válaszoló "hölgyek" hány százaléka írta azt,

"az volt a baj, hogy elmondta" !!!


Tehát nem az volt a baj, hogy megcsalt!!

(Hiszen ők is csalják a párjukat).

Ennek tudatában keressél új párt...

2012. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/163 anonim ***** válasza:
77%

"Számold meg, hogy az itt válaszoló "hölgyek" hány százaléka írta azt, "az volt a baj, hogy elmondta""

Tudod előző, ezzel voltaképp az az igazi baj, hogy a jelen esetben sajnos tökéletesen igazuk van ezeknek a válaszolóknak, mert hát a kommunikációhoz két ember kell, és úgy tűnik a Kérdező erre alkalmatlan, ő nem válaszol egy közlésre, hanem felkapja a vizet, pofozkodik, elrohan, hisztériázik. Neki tehát nem lehet elmondani dolgokat, ez van.

Érdekes módon, mi el tudunk mondani dolgokat egymásnak a párommal még 15 év után is (meg közben is el tudtunk), mert egyikünk se mutatott be regresszív személyiségreakciót, egyikünk se ment át óvodásba egy közléstől, hanem megbeszéltük a dolgot, és kész. Érdekes módon a karácsonyi ajándékon kívül nem is szokott eltitkolni egyikünk se dolgokat a másik elől.


Mint már a kérdezőnek ajánlottam az előbb, ne viselkedjen úgy, mint egy ovis a homokozóban, akinek elvették a kedvenc dömperét, hanem próbáljon meg úgy viselkedni, mint egy felnőtt férfi, aki szembesült egy negatív hírrel, egy számára problémát jelentő helyzettel.

(ha holnap a munkahelyén a főnöke közöl vele negatív dolgot, akkor őt is szájon vágja és elrohan????)

Meg kell tanulni konfliktust kezelni, ennyi.

(egyébként 48/F)

2012. nov. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/163 A kérdező kommentje:

Nem 21 vagyok, hanam 26. Nem kértem meg azonnal a kezét, amikor járni keztünk, gondolom ez logikus...

Éjjel felvettem neki a telefont. Azt mondta, hogy csak kíváncsi volt, hogy miről marad le a házasság miatt, ezért tette. Ez aranyos. Érdekes módon én nem voltam kíváncsi. Ha belenéztem abba a gyönyörű kék szemébe, én mindent elhittem neki. Kíváncsi volt... Azt mondta, hogy nem akarta elmondani, de most nagyon elszégyelte magát és kicsúszott. Próbálhatta volna jobban magában tartani, vagy elmondani még akkor, úgy már rég találtam volna mást, aki jobban megbecsül. Megbánta. Rendben, elhiszem, megbánta, de ezzel én nem tudok mit kezdeni. Én is megbántam sokmindent.

2012. nov. 12. 06:16
 68/163 anonim ***** válasza:
57%

Én a feleséged helyében beadnám a válópert.


A pofon miatt.

2012. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/163 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer történt, réges rég. Ha megbánta és szeret, hülyeség elválni. Ebből hogy elmondta, látszik hogy nagyon bántja. Ha hidegen hagyná az egész, nem mondta volna el. Viszont a pofonod és ez a gyerekes viselkedés... ha szereted és nem akarod elveszíteni, kérj bocsánatot a pofonért és beszéljétek meg.
2012. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/163 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos ebből is látszik, hogy nem mindig jó dolog őszintének lenni.Ha meg se tudod,éltek tovább boldogan, gyereketek is születik.

Ha 1x történt meg,és csak kíváncsiságból tette,én adnék neki egy esélyt még.

Lehet hogy jobb lett volna ,ha meg se tudod.

Hagyj időt magadnak,és ne dönts hirtelen felindulásból!


Ettől eltekintve, szereted még?Ha igen, bocsáss meg neki,lehet ,hogy megbotlott, de őszinte volt!

(lehet hogy furcsa, de ez egy középkorú,megcsalt nő tanácsa)

2012. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!