Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önzőség félretenni a szüleimtő...

Önzőség félretenni a szüleimtől kapott pénzt?

Figyelt kérdés

Áprilisban összeköltözünk a párommal, ő minimálbért keres, nekem pedig küldenek majd a szüleim havi 30.000 ft-ot.

Én arra gondoltam, hogy félrerakom ezt a pénzt, mert kell majd a 2. szakmámhoz, illetve minimálbérből nem tudnánk venni mondjuk egy nadrágot ha kiszakad.

Szóval önzőség félretenni ezt a pénzt? Amúgy a páromnak gazdagok a szülei, szóval ha nagy baj van, tudnak akármennyit utalni, de a párom nem szívesen kérne tőlük.


2013. febr. 19. 16:23
 121/146 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem semmi közöd hozzá hogy miért. Ha már hülyézel kisgyerek. De lefogadom ez is a kérdező csak más reggel.... Azért kell a bérlet mert a párom az 1kerületben dolgozik és ott fizetős az egész kerületben! Na ezért. Az hogy mi mennyiből élünn meg az az én dolgom míg mi keressük meg rá a pénzt!

Azt hiszem kicsit irigy vagy!

Dolgozni kell! Sokat!

2013. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/146 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem béna, teljesen reális összegeket írt, kivéve a vizet. mi 39nmen élünk 2en. víz: 4ezer két havonta, távfűtés télen 30-40, nyáron 10ezer. ezen nem tudunk mit csökkenteni, ugyanis nem mi állítjuk be hány fok legyen. közös költség 8ezer, tv/net 6ezer, villany átalány van, az 7000 ft, van h visszakapunk egy keveset.
2013. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/146 anonim ***** válasza:
2%
és hányszor fürdesz egy nap hogy 44 e? Óránként? Sajnáltasd még magadat.
2013. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/146 anonim ***** válasza:
96%
Nem olvastam el a válaszokat, de ez így nagyon ciki. A "párod" gürizik azért, hogy eltartson téged is, miközben te gyűjtögeted a pénzed. Őt emiatt csomó dologtól megfosztod. Ha nem élnél a nyakán, gondolom néha elmenne bulizni, moziba, étterembe. Az a MINIMUM hogy a rezsi felét fizeted és néha bevásárolsz, stb. Tehát a kötelezőket együtt összedobjátok, a maradékot meg elteszed amire akarod. Ha a szüleid el akarnak tartani örülj neki és lakj velük és élvezd ki, én is ezt csinálom, de egy pasin élősködni az több mint vérciki és pofátlanság. Szerinted neki nincs hobbija? Mindent rád akar költeni?
2013. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/146 anonim ***** válasza:
8%
Nálunk a távhő meleg víz felfűtés is a vízdíjban van! Nem a fűtésben ezért ennyi. Plusz 2 leolvasási idő volt ami 5 hónap, így lett ennyi...
2013. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/146 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogtok kijönni ennyiből és igen önzőség. Vagy esetleg nem fürdesz és nem eszel napokig? Mert maximum úgy tudsz kijönni 10000-ből.
2013. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/146 anonim ***** válasza:
96%
Ráadásul nyilván éltek szexuális életet is, tehát valahogy védekeztek. Vagy tescos szatyrot használtok és úgy spóroltok azzal is ?
2013. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/146 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Mostmár biztos boldog vagy....! :-)

2013. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/146 anonim ***** válasza:
6%
Képes voltál lefotózni? Ennyire szánalmas nem lehetsz. Ja és látom a számokat sem ismered: 42e.
2013. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/146 anonim ***** válasza:
70%

Látszik hogy még az életben nem fizettél be csekket. Mert akkor tudnád hogy ha csúszol vele akkor van késedelmi díj és felszólítási díj is,. Így lett annyi amennyi....

Lefogadom hogy még a klotyópapírt sem tudod magadnak megvenni és itt vered a nyálad, és csinálsz úgy mint ha lennél valaki vagy lenne valamid!

2013. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!