Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önzőség feleségkén...

Szerintetek önzőség feleségként/anyaként két barátnővel egy hétre elmenni?

Figyelt kérdés

3 és 5 éves gyerekek. Nyárra szerveznénk egy kis csajos nyaralást a Balatonon, amikor kifújjuk magunkat. Egyik barátnőm férje vetette fel az egészet, viszont az én férjemnek nem tetszik. Neki nincsenek annyira barátai, hiába küldöm, hogy menjen a régiekkel el egy este nem megy. Szerintem csak lusta. Én viszont nem vagyok ilyen bezárkózott. Néha kimozdulok nélküle is, mert őt nem tudom rávenni hogy elmenjünk egy este valahova. Ha jön is, valamit mindig talál ami nem tetszik neki. A hétvégékből is szívesen kihúzná magát, van hogy hagyom, de általában azért jön velem és a gyerekekkel (egy napos kirándulások) Több napos, egy hetes kiruccanásra viszont vontatni kell.

A gyerekekre vigyázna anyósom, ő azt mondta menjek ne foglalkozzak a fiával az apja is ilyen volt, én éljem a saját életemet is, mert ő megbánta hogy nem tette.



2013. márc. 6. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
18%

Szegény férjed :D úgy beszélsz róla, mint akit utálsz és egy nagy semminek nézed :D

Nem könnyű a férfiak sorsa :)

2013. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
8%
Önzőség, és kisstílűség a köbön.
2013. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
38%
szerintem nincs ezzel baj, ha a férjed amúgy se menne veled. ha ő is hajlandó lenne egy egyhetes balatoni nyaralásra, de te nélküle mlsz és esetleg vele nem is, akkor azért nem olyan szimpi a dolog. de a leírásodból úgy tűnik, h a férjeddel nem mehetnél, így tök jó, h megmaradtak a barátaid és lkegalább velük ki tudsz kapcsolódni. ráadásul a gyerekek nem is a férjedre hárultak, ezért sem lehet rossz szájíze. nagyon jófej anyósod van, egyébként :)
2013. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
19%

Hiába pontoztál le, ha az én feleségem ilyeneket mondana rólam, mint te, már biztos, hogy nem lenne a feleségem. Jól figyelj, mert téged idézlek:


1. Neki nincsenek annyira barátai…

2. Szerintem csak lusta. Én viszont nem vagyok ilyen bezárkózott.

3. Ha jön is, valamit mindig talál ami nem tetszik neki. 4. A hétvégékből is szívesen kihúzná magát

5. Több napos, egy hetes kiruccanásra viszont vontatni kell

6. anyósod szerinte sem kell a fiával foglalkozni, szerinte is élned kell az életed (szóval a férjeddel nincs semmilyen életed), mert majd megbánod ahogy ő is

és a végére:

7. „Csak az én férjem ilyen begyöpösödött?”


Hogy beszélhetsz ilyen megalázóan arról, akinek két gyereket szültél és a férjed? Szánalmas. Ezek után elvárod, hogy jópofát vágjon ahhoz, hogy elhúzol egy hétre nyaralni család nélkül?

2013. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

Szerintem nem beszéltem róla sehol rossz hangnemben. Tény, hogy kicsit zavar, hogy ilyen. Én sem szervezek minden hétvégére programot, otthon is szoktunk maradni, de azért nem ülhetünk folyton otthon a gyerekeknek is kellenek az élmények. Estenként megkapják az otthoniakat (társasozunk, beszélgetünk stb) hétvégén futkározzanak, ismerjenek meg új helyeket. Szerintem ez teljesen normális dolog. Azért vagyunk egy család, hogy ezeket közösen csináljuk (általában) De e téren szerintem már mindketten engedtünk, ez jó van így.

Azt meg nem erőltetem rá, hogy velem jöjjön bárhová, de csak azért mert ő nem akar én sem fogok otthon ülni életem végéig. Havi egyszer-kétszer szerintem belefér, hogy elmegyek valahová. Ő is mehetne. Együtt is mehetnénk. De ha nem akkor nem :)

Az most hogy beszólt szerintem normális, hogy felbosszantott egy picit.


Egyébként nem dolgozik többet mint én. Hasonló felelősségű beosztásban vagyunk, napi 8-10 óra. Mikor hogyan alakul mindkettőnknek.

2013. márc. 6. 11:25
 16/63 anonim ***** válasza:
15%
Olvasd vissza magad, végig rossz hangnemben beszéltél róla.
2013. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
88%
csak az igazat írta le, hogy milyen a férje. ettől még szeretheti. de mindenkinek van saját élete. ennyi, és nem több. akinek az a jó, hogy ki sem látszik a párja seggéből, az ő dolga, de ne tegye már kötelezővé.
2013. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
10%
Neked hogy esne, ha a férjed vadidegen férfiakkal azon röhögne, hogy te mekkora idióta vagy? És hogy milyen rossz veled élni?
2013. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
74%
kb leszarom, mit mond rólam a hátam mögött, ha tényeket közöl. ez meg ilyen kérdezgetős oldal. nem a pöcörője méretét tárgyalja ki, meg nem azt meséli el, hogy mekkora lúzer az ágyban. a kérdésben semmi gázos nincs.
2013. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
80%
egyébként, nekem nem tűnt úgy, hogy bárki is röhögött volna a kedves férjen.
2013. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!