Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önzőség feleségkén...

Szerintetek önzőség feleségként/anyaként két barátnővel egy hétre elmenni?

Figyelt kérdés

3 és 5 éves gyerekek. Nyárra szerveznénk egy kis csajos nyaralást a Balatonon, amikor kifújjuk magunkat. Egyik barátnőm férje vetette fel az egészet, viszont az én férjemnek nem tetszik. Neki nincsenek annyira barátai, hiába küldöm, hogy menjen a régiekkel el egy este nem megy. Szerintem csak lusta. Én viszont nem vagyok ilyen bezárkózott. Néha kimozdulok nélküle is, mert őt nem tudom rávenni hogy elmenjünk egy este valahova. Ha jön is, valamit mindig talál ami nem tetszik neki. A hétvégékből is szívesen kihúzná magát, van hogy hagyom, de általában azért jön velem és a gyerekekkel (egy napos kirándulások) Több napos, egy hetes kiruccanásra viszont vontatni kell.

A gyerekekre vigyázna anyósom, ő azt mondta menjek ne foglalkozzak a fiával az apja is ilyen volt, én éljem a saját életemet is, mert ő megbánta hogy nem tette.



2013. márc. 6. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

4 hetem van nyáron. A maradék hármat a gyerekkel tölteném, egy hét közös nyaralás, kettő "pihenés"

Én azt látom a környezetemben, hogy mások is elmennek egy hétre a férjeikkel/párjaikkal. Gyerek szempontból lényegtelen, hogy kivel megyek. Mennék én a férjemmel is, de ő nem jön sajnos.

2013. márc. 6. 12:59
 42/63 anonim ***** válasza:
88%

ja, meg nem is ez volt a kérdés. nagyon elment most már más irányba, köszönhetően két hozzászólónak, akiket most épp ez a probléma köt le az életben, és mindenhová kivetítik. nyilván azért, mert náluk ezzel van baj. de itt nem ez a bajok forrása. itt nem arról van szó, h a feleség lenézi a férjet, sem arról, h felrek.r-e majd a balatoni nyaralás alatt. okél, h titeket ez foglakoztat, de akkor tegyetek fel külön kérdést,a hol mindenki a ti problémátokkal törődik majd.


amúgy a férfiak és a nők egyaránt csalnak, nincs olyan, h az egyik nem jobban. minden nem egyformásn képviselteti magát a megcsalás bizniszben, ahogy a nők és férfiak között egyaránt van olyan, aki viszont nem tenné meg egyáltalán. ne vegyünk már mérget arra, h a kérdező pár pohár után egy vadidegen alatt találná magát, csak azért, mert a Balatonon van :)

2013. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem önzőség. Főleg ahogy írtad, hogy még lesz bőven időd, amit a gyerekekkel és a férjeddel töltesz. Nálunk én vagyok az itthon ülősebb, a férjem jobban szeret eljárkálni és amikor kiderült, hogy ráadásul olyan helyre akart menni, amit én egyáltalán nem szeretek, én próbáltam meg rábeszélni, hogy menjen el inkább a barátokkal.

Mondjuk ennek az lett a vége, hogy az ő rábeszélő képessége győzött és mégis én (is) mentem vele és nagyon jól éreztük magunkat. :)

2013. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
69%

Nem értek én itt pár válaszadót.

Igaz még nincs férjem, de túl vagyok egy hosszabb pár kapcsolaton, sosem okozott gondot, ha egymás nélkül mentünk valahová.

Amúgy pont akkor szakítottunk amikor már le volt foglalva egy kéthetes nyaralás, nővérem jött el velem, három gyerek mellől. Sógorom egy rossz szót sem szólt, csak annyit hogy irigyel minket :) Nagyon jól éreztük magunkat, neki kicsit már hiányoztak a gyerekek a végén.

2013. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem önzőség.
2013. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
17%

Az én szemszögömből igen, önzőség.

Általánban olyan emberek vesznek körül, akiket a család kielégíti, a két gyerek és a férj, a szabadidő eltöltése is a családdal történik, mert ők állnak az első helyen, nem kell őket kipihenni, ők a velük töltött idő az igazi pihenés.

Ha valaki nem így érez, nem érzi, hogy a családja az első, pőket szereti a legjobban, szabadnak érzi magát velük, akkor annak korai volt a gyerekvállalás és házasságkötés.

Ritka az ilyen vérmérsékletű nő, még ritkább, ha ehhez akadnak szintén olyan anyukák, akik hasonszőrűek. Vagy a barátnők gyermektelenek? Hát majd kíváncsi leszek, ha nekik is lesz gyerekük kiruccannak-e veled akkor is, vagy a család lesz számukra a pihenés. Majd kiderül.

2013. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
78%
Nem önzőség, menj nyugodtan! Neked is kell egy kis kikapcsolódás!
2013. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy boldogtalan vagyok. Nem vagyok az. Alapból nem mártíkodó a természetem, tudom élvezni az anyaságot. Ugyanakkor nem hinném, hogy azért mert ők vannak életem végéig mellettük kellene üljek. Nem 2hetes csecsemőkről van szó. Nélkülük is jól tudom érezni magam. Ezt valaki vagy megérti vagy nem. Ettől se nem szeretem kevésbé a gyerekeimet, se nem vagyok boldog velük.

Mindkét barátnőm gyerekes anyuka. Egyiknek egy van (1,5 éves) a másiknak kettő (szintén 3 és 5 évesek mint az enyémek)

2013. márc. 6. 14:05
 49/63 anonim ***** válasza:
83%

Menj nyugodtan,érezd jól magad :)

Amúgy nem értem az itt hápogókat.Nehogy már egy családos nő ne engedhessen meg magának egy hét kikapcsolódást!Hol van az megírva,hogy mindenhova csak a családdal mehet?Igen is ki kell szakadni a hétköznapokból,különben az ember teljesen beszürkül.

Ha férje nem partner ebben,akkor nélküle,ennyi.Ráadásul az anyósa is mellette áll.Az ide irkálók ne a kérdezőre vetítsék ki saját szánalmas életüket hanem nézzenek magukba.

2013. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
87%

Én sem értem azokat, akik itt annyira fel vannak háborodva. Ők soha nem voltak nyáron egy hetet a nagymamánál gyerekkorukban? Mert én akkor is voltan, ha a szüleim nem mentek nyaralni és nagyon élveztem.

Most attól, hogy szülő valaki nem hiszem, hogy ne mehetne el kikapcsolódni nyaranta egy pár napra a gyerekek nélkül?

2013. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!