Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önzőség feleségkén...

Szerintetek önzőség feleségként/anyaként két barátnővel egy hétre elmenni?

Figyelt kérdés

3 és 5 éves gyerekek. Nyárra szerveznénk egy kis csajos nyaralást a Balatonon, amikor kifújjuk magunkat. Egyik barátnőm férje vetette fel az egészet, viszont az én férjemnek nem tetszik. Neki nincsenek annyira barátai, hiába küldöm, hogy menjen a régiekkel el egy este nem megy. Szerintem csak lusta. Én viszont nem vagyok ilyen bezárkózott. Néha kimozdulok nélküle is, mert őt nem tudom rávenni hogy elmenjünk egy este valahova. Ha jön is, valamit mindig talál ami nem tetszik neki. A hétvégékből is szívesen kihúzná magát, van hogy hagyom, de általában azért jön velem és a gyerekekkel (egy napos kirándulások) Több napos, egy hetes kiruccanásra viszont vontatni kell.

A gyerekekre vigyázna anyósom, ő azt mondta menjek ne foglalkozzak a fiával az apja is ilyen volt, én éljem a saját életemet is, mert ő megbánta hogy nem tette.



2013. márc. 6. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
71%

Elnézést de az 54-es válaszadó írásán olyan jót nevettem,hogy a könnyem kicsordult.

Valakit elvenni vagy valakihez hozzámenni nem azt jelenti,hogy onnantól csak állandó szimbiózisban szabad létezni.Oké,hogy onnantól egy családot alkotnak de attól függetlenül mindkét fél megérdemel egy kis időt külön a párjától és/vagy gyerekeitől amit pihenéssel vagy a barátaival tölt el.

Most innentől fogva én is csak a párommal járjak vécére?Nem ez tesz valakit rossz anyává,hanem az ha veri,megalázza,éhezteti vagy teljesen magához láncolja a gyermekét.

Történetesen a kérdező férje otthonülő típus aki nem szívesen megy ki a lakásból,a kérdező viszont szereti járni a természetet.Most nyomja el az összes ilyen vágyát,hogy otthon ücsörögjön a férje mellett?

Itt a fogalmakban nagyon nagy hiba van,és nem feltétlenül azoknál,akik a kérdező pártján állnak.

2013. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim válasza:
77%

Menj, egyaltalan nem onzoség! Nem hallgass az itteni kritizalokra, akik a sarki kisboltba nem mennek el egyedul mert " jajjjj, nekem mar csaladom van, egyedul nem mehetek". Megerdemled azt a par nap pihenot, es meglatod, mennyire feltoltodve, tele energiaval tersz vissza a nyaralasbol (es ez persze a ferjednek, gyerekeknek is elonyere fog valni, hogy anya csucsformaban van:))

Hmm..tudod, nalunk egy gyerkoc van ( annyi idos mint nalatok a nagyobbik), a ferjem, munkajabol adodoan rengeteget utazik, en irodaban dolgozom. O unja az allando utazast-ertheto modon, mig nekem szuksegem van par nap egyedulletre, amikor azt teszem amit szeretek ( muzeumok, szinhaz, vagy csak csatangolni), szoval MINDEN 4-5 honapban fogom a borondom, es elmegyek egy hetvegere Parizsba ( az ekezetek nem-megletebol rajohettetek, kulfoldorol irok),a ferjem pedig tokeletesen megerti, soha nem volt vitank belole, es soha, semmilyen negativ megjegyzest nem kaptam ( az itteni ismeroseimtol, barataimtol) - itt, a gyakorin viszont igen: egyszer feltettem hajdanan a kerdest: egy anyuka elmehet-e szerintetek egyedul par napra , pihenni, ujratoltodni.... Ilyen valaszokat kaptam: " na es megvan mar ki fog ujratolteni?" Na ezek a valaszadok tehetnek egy szivesseget.

2013. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
én 1 estére mentem el, anyukám kiakadt, hogy milyen családanya vagyok én :((
2015. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!