Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
 91/141 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, ne hallgass a sok érzelmi zsarolóra. Ha úgy érzed, átvert a csaj, jogosan fordítasz hátat neki. A törvény is csak a kötelező gyerektartást írja elő, többet nem. Ha nem akarod, nem tartod a kapcsolatot a gyerekkel, ha akarod és a gyerek anyja is akarja, akkor meg igen. Ki ez a sok válaszoló, hogy ítélkezzen feletted? És kik ők, hogy felülbírálják a törvényt? Csak rajtad és a gyerek anyján múlik, h miben egyeztek meg. Attól, hogy az anyja nem kell,a gyerek még kellhet. Nem ti lesztek az elsők, akik külön élve nevelik a gyereküket.
2013. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/141 anonim ***** válasza:
39%
Nem is azzal van a baj ,ha ők külön mennek ! Volt már ilyen a világtörténelemben ,hogy külön nevelték a gyereket ! Az elitélendő az ,hogy ő egyáltalán nem tart igényt a gyerekére ! Nem kiván részt venni az életében,ő mondta hogy tervezi ,hogy felszivódik ! Ez viszont nem vall tisztességes emberre !!! :/
2013. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 A kérdező kommentje:

Azzal volt bajom,hogy a baratnom igy hirtelen meggondolta magat. Mert nem igy egyeztunk meg de most mar mindegy. Kezdek beletorodni es kezdem elfogadni a helyzetet. Nem vagyok onzo, nem akarom hogy korulottem forogjon a vilag csak felek/feltem ettol az egesz gyerek tematol pont az apam miatt meg amugy se tudok sok minden kezdeni a gyerekekkel. Ritka ha jol kijovok egy gyerekkel.

Hogy meg fokozzam ezt az egeszet, eddig egy gyerekrol tudtunk viszont mostmar ketten vannak!

2013. júl. 3. 18:15
 94/141 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem az a gyerek, ami gumi ÉS tabletta, de akár csak az egyik alkalmazása mellett jön össze, annak élnie KELL. Erre annyira kicsi az esély, hogy ennek a gyereknek valamiért meg kellett fogannia. Persze ezt te nem így látod, és igazad is van, de egy magzatot megölni nem alku tárgya!

Én sem akarok gyereket, mégse tudnám megölni, ha teherbe esnék. Egyszerűen nem menne.

2013. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/141 anonim ***** válasza:
75%
Értehtő, hogy sokként ért ez az egész, nem akartál még gyereket, váratlan ez az egész, nem tudod mi legyen...Szerintem relaxálj, pihenj le, és futass végig magad előtt jövőképeket pl: 1. elhagyod a barátnődet, és a gyerekedet, teljesen új életet kezdesz- vajon milyen előnyei/hátrányai lennének, milyen érzelmek kavarognak benned? 2. csak a barátnődet hagyod el, a gyerek nevelésében részt veszel 3. együtt maradtok, és közösen nevelitek a gyerkőcöket. Járd ezeket körbe, figyeld közben , hogy mit érzel, aztán dönts belátásod szerint! :)
2013. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van...
2013. júl. 3. 18:28
 97/141 anonim ***** válasza:
10%
Ikrek! Hát ez egyre cifrább. Kérdező, te nem érzed ebben a sors kezét? Ha nem esik teherbe, te talán sosem vállalsz gyereket, erre kapsz kettőt. Szerintem lehet, hogy nem is a gyerekeknek kell megszületniük, hanem neked kell apává válnod. Én őszintén kívánom, hogy együtt maradjatok, legyőzd a félelmeidet, és 65 évesen az unokák körében, hitetlenkedve gondolj vissza rá, hogy te ezt nem akartad!
2013. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/141 anonim ***** válasza:
4%
te egy barom vagy. azt hiszed egy gyereket elvetetni olyan mint megnyomni a telefonon a hívás elutasítást mert nincs kedved hozzá? Egy élőlény életét veszed el vele ez nem úgy működik hogy megígérem és megcsinálom mert olyan egyszerű. Egy terhes nő egész máshogy vélekedik erről mint az aki nemterhes és soha nem is volt. Könyű mondani h nem tartja mg amíg nm tudja milyen érzés anyának lenni. A nőd azért ígérte meg mert félt hogy elhagyod ha nemet mondd. Ha nem akarsz gyereket és tényleg ekkora tragédia ha becsúszik, akkor ne szexelj....jesszus szomorú hogy felnőtt emberek ennyire ostobák legyenek. Nektek sem a gyerek sem a szex nem való
2013. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 anonim ***** válasza:
90%

Azért nő létemre jó néhány férfit tudok sajnálni,hisz ők azok,akik ha akarnak gyereket,a nő tiltakozhat,ha nem akarnak,akkor rázúdítják.A női faj néha elég mocsok tud lenni.

Kedves kérdező,nagyon sajnálom,de remélem azért mégis eljön az az idő,amikor is mégis a család mellett döntesz.

Te tudhatod,hogy fogod-e tudni szeretni a nem várt gyerekeket - ha jól olvastam,akkor ikrek lesznek- és fel tudod őket szeretetben nevelni és bízom benne,hogy apád és ezen része a múltnak nem vet árnyékot a jövőtökre.

2013. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/141 anonim válasza:
kedves kèrdezõ mire.jutottatok? hoztatok v hoztâl már döntést???
2013. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!