Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/141 anonim válasza:
12%
igazad van utolsó! csak ugy éljenek nemi.életet ha védekeznek normálisan ha.meg nem akkor vállalják el a babát! eldobni egy életet ami.belölük jötg létre? undorító!!!!
2013. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/141 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi a 100%os vedekezes? Egy jo pohar tea, szex helyett. Na akkor biztos lehetsz, hogy nem lesz baba. Semmilyen mas esetben nem.
2013. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/141 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan irják itt, hogy örökbeadás. Nem lehet tudni, hogy ilyen esetben is az anya, min fog keresztül menni a gondolataiban. Elete végéig el fogja kisérni, hogy vajon merre van a gyereke. Na jó biztosan vannak ezek között is kivételek.
2013. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/141 A kérdező kommentje:
Az örökbe adással nem ölnénk meg és legalább normális családhoz kerülne meg lehet, hogy a barátnőm is láthatná. Ez nem lenne rossz.
2013. jún. 27. 22:29
 75/141 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak elkeseríteni, de 1000 nőből 999 előbb teszi lapátra a párját, minthogy pusztán annak a kedvéért örökbe adja a gyerekét, még ha a teherbeesés előtt úgy is gondolta, hogy még nem akar gyereket. Nálam sem jöhetne szóba. Két lábbal rúgnám ki, aki ilyesmit kér tőlem.

Azonkívül te is hazudtál a párodnak, nem? Írod, hogy megbeszéltétek, hogy ha korán jön a gyerek, nem tartjátok meg, itt meg folyamatosan arról írsz, hogy te egyáltalán nem is szeretnél gyereket.

2013. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/141 anonim ***** válasza:
82%

"lehet, hogy a barátnőm is láthatná. Ez nem lenne rossz."

Persze, egy anyának az az álma, hogy más nevelje fel a gyerekét, ő meg lehet, hogy néha láthatná ! Ekkor ökörséget írni, már ne is haragudj !!!

Tudod mi van?! Nincs neked semmi érved, vagy indokod a gyerek ellen. Csak egy. Piszok módon semmi kedved felelősséget vállalni bármiért is és felnőtt életet élni. A barátnődet meg a születendő gyerekedet pedig magas ívben lesz@rod. Csak a kiutat keresed.

Nem tudlak sem sajnálni, sem megérteni. Kiút nincs, ha máshogy nem, anyagilag mindenképp felelősséget kell vállalnod.

A barátnőd szerencsére nem olyan gyerek mint te, és legalább anyja lesz a gyereknek.

2013. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/141 anonim ***** válasza:
88%
Talán pont, hogy jól teszi a kérdező, hogy nem akarja a gyereket, mert tudja, hogy nem tudna felelős apja lenni... Sokan úgy gyártják a gyerekeket vagonszámra, hogy sz@rnak rá, hogy most ők szülők. Az mivel jobb?
2013. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/141 anonim ***** válasza:
25%

Altalában az ilyen tiltakozó apákból lesz a legjobb apa, mert félnek, utána nagyon boldogok, hogy mégsem ugyvan,ahogyan elképzelik.

Kérdezõ te is ugy fogsz járni,(legaláis remélem)

Honnan tudod te azt, hogyha örökbe adnátok akkor, hogy itthon maradna?

Jajjj szegény baba a szivem is meghasad, hogy ilyen harc folyik a születése miatt.

Kérdezõ inkább gondolj arra, hogy egészséges babája legyen a barátnõdnek, legalább, hadd legyen ö boldog.

2013. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/141 A kérdező kommentje:
Na jó, köszönöm a válaszaitokat!
2013. jún. 27. 23:31
 80/141 anonim ***** válasza:
70%
jó látom??? a csaj ejtette át a srácot és még a csávót szekáljátok?? egy rendes párkapcsolatban egy ilyen döntést igenis MEG KELL BESZÉLNI! nem pedig hogy az egyik egyik napról a másikra meggondolja magát, de b*szik szólni a másiknak...egyébként meg kövezzetek meg, de én csaj létemre igenis elvetetném ha úgy alakulna, mert tudom hogy nem állok rá készen, nem is akarok, max majd jópár év múlva, és a semmiből nemigen lehetne felnevelni nem igaz? úgy bírom, a sok abortusz-ellenes jön habzó szájjal, de arra nem gondoltak hogy esetleg valaki azért veteti el mert tönkretenné a saját, de még a gyerek életét is! igencsak alattomos és szemét húzás volt a csajtól hogy így rászedte a kérdezőt! sajnos én is csak azt tudom mondani hogy vagy otthagyod hogy egyedül nevelje a gyereket, vagy ha tényleg szereted akkor vele maradsz, lehet tényleg jó apa leszel, és még jópárszor sztem a csaj orra alá is dörgölheted ezt a dolgot ha pl valamit Te szeretnél de ő nem engedné meg...
2013. jún. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!