Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/141 anonim ***** válasza:
36%

A korodat elnézve lehet hogy felnőtt vagy, de belül még egy gyerek.Egy kisfiú aki besz.art a kötelezettségtől.

Nézd, ez a biológia egy ilyen dolog.Ha már szexelsz, akkor jó eséllyel indulsz egy kisbabáért.Ha védekezel ha nem, akkor is becsúszhat.

Ez most becsúszott.Én értem a bnődet és téged is ( téged kevésbé)

Annyira látszik,hogy menekülsz.Megijedtél.

Talán akarod ezt a gyereket te is, de a gyerekkori emlékeid és az önzőséged nem hagy téged nyugodni.

25 éves vagy, van egy gyöny9rű 23 éves barátnőd aki terhes tőled, a te gyerekeddel!

Nem vagytok gyerekek, ideális idő a család alapításhoz.Tudod hányan megirigyelnének titeket?

Neked nem a gyerekkel van gondod, nem is a bnőddel, hanem a múltaddal!

Az hogy apád milyen volt, nem jelent semmit.

A történelem se3m ismételi magát, mert te tudsz ellene tenni, hogy ne olyan legyél mint apád!Te sokkal jobb vagy tőle!


Szereted ezt a lányt? Szakítanál vele 3 év után, csak mert a közös gyereketeket várja? Azt hogy viselnéd lelkileg?

Ha szereted, (márpedig gondolom igen) akkor elhagynád csak mert terhes tőled?

Az élet sokszor nem úgy jön 9ssze, ahogy mi azt elterveztük.Nálatok is közbe szólt, adott egy újabb lehetőséget!


Szerintem gondold át, higgadj le és mérlegelj!

Nagyon sok férfit ismerek, aki igazán nem is akart előszőr gyereket, de ahogy megszületett és megláttam,megérintette az a csöppség lett a mindene.A fiúk nem úgy élik meg a terhességet mint a nők, nekik nincs idejük felkészülni a babára.Látják a nő hasán hogy ott a gyerekük, de nem úgy élik meg mint a nők 9 hónap alatt.

Szerintem ne futamodj meg, ha már így alakult!

Ha már így alakult akkor vállald azt a gyereket, hiszen a te véred is!


Kívánom a legjobbakat!

2013. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/141 anonim ***** válasza:
63%

Milyen terveid vannak/voltak a jövőre?


A kapcsolatod ezzel a lánnyal már bárhogy is lesz nem lesz jó. Ha bele is megy, hogy elvetesse, örökre bánni fogja és téged hibáztat majd mélyen legbelül.


Ha megszületik a baba te apa leszel, ha akarod ha nem. Csak döntés kérdése, hogy milyen apa válik belőled. Ha összeszeded magad és mindent megteszel azért, hogy jól csináld akkor bele fogsz jönni. Az új helyzet és a hozzáállás, még ha elejében csak színészet is attitűdváltozáshoz vezet - így működik az agyunk. Amit Te nem kaptál meg azt most megadhatod a gyerekednek. Még az is lehet, hogy boldog leszel.

2013. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/141 anonim ***** válasza:
33%
Bocsi, a bárhogy is lesz arra nem vonatkozik ha belemész a papás-mamás szerepkörbe :)
2013. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/141 anonim ***** válasza:
55%

http://www.youtube.com/watch?v=-m2TzUBFJpw

Ezt néz/hallgasd végig! :)

És megint babát várnak!

2013. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/141 anonim ***** válasza:
75%

Pedig a kérdezőnek van igaza, hiába háborognak az elvakult gyerekimádók...

Ez a "nincs 100 %-os védekezés", meg a "ha nem akarsz gyereket ne szexelj" elég álszent duma, még akkor is ha igaz. Ennyi erővel ne k.féljenek a tizenévesek, sőt, senki, aki nem akar gyereket, mert mi van ha becsúszik! Tudjuk, hogy ez ma nem így működik.

Az anyai ösztönökre hivatkozni sem helytálló szerintem, más kérdéseknél persze mindig azzal takaróznak a nők, hogy azért vagyunk emberek, mert tudunk uralkodni az ösztöneinken.

Amúgymeg ha már besikerült akkor legyen? Komolyan így kellene menni a gyerekvállalásnak? Ezért van ennyi elcseszett kölyök, mert fű-fa-virág bevállalja, ha kellene ha nem. Mikor jönnek rá az emberek, hogy NEM mindenki való szülőnek?

2013. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/141 anonim ***** válasza:
16%
Mikor fejlődött ki ez a sok magzatgyilkos? Ha az ő édesanyjuk nem szerette volna őket féltő szeretettel, most nem tudnák haboztatni a szájukat a magzatok megölése mellett!
2013. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/141 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem itt egyedül a "magzat védők" szája habzik. Mert nem fogadnak semmilyen ellenvéleményt, nem érdekli őket semmi és csak fröcskölődnek. Sőt megkockáztatom, hogy az emberek kevésbé érdeklik az ilyen elvakult aktivistákat, csak a begyöpösödött nézeteiket féltik.
2013. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/141 anonim ***** válasza:
29%
Az miért magzatvédős szájhabzás, ha valaki korrekten leírja a jelenlegi jogi helyzetet, miszerint senkit nem lehet akarata ellenére abortuszra kényszeríteni? Akármi is a világnézeted, a jogrendszer akkor is érvényes mindenkire.
2013. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/141 anonim ***** válasza:
59%

48-as vagyok

Engem aztán itt valaki jól lepontozott...

2013. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/141 anonim ***** válasza:
68%
Hát komám,apa leszel és ezen már nem igen változtat semmi,ha nincsen időgéped. És ha nem akarod tartani velük a kapcsolatot,akkor is fizetned kell a gyerektartás. Várj még ezzel a döntéssel,hogy nem akarod velük tartani a kapcsolatot,lehet megváltozik a véleményed amikor meglátod az újszülött fiadat/lányodat.
2013. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!