Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/141 anonim ***** válasza:
75%

#140, bontsuk ketté a kérdést, az, hogy a terhesség sorsáról a nő dönt, az rendben van, mert mégis csak ő a terhes. Az, hogy a nő egyszemélyi döntése a férfira nézve is eredeztet kötelezettségeket, az viszont nem igazságos, az nincsen rendben. Erre persze létezik megoldás, a "jogi abortusz", szóval, hogy a férfi - a nőhöz hasonló időtartamban - szintén dönthessen úgy, hogy neki nem kell a terhességből származó gyerek, és ez esetben nem keletkezik se joga, se kötelezettsége a gyerekkel szemben.

Ahogy változnak a dolgok a világban ezzel az egész házasság-gyerekvállalás témában, ez 20-25 éven belül valósággá fog válni, azt gondolom. Már ma is megvan a nők azon tisztességes része, aki eleve így áll hozzá, tehát, ha egyedül döntött, nem vár el semmit a másik féltől.

A magyar közvélemény jelenleg ezt mutatja:

ÉRTELMES DOLOG A JOGI ABORTUSZ?

17068 - Végülis, lehet benne valami

6769 - Ez egy veszélyes hülyeség

4076 - Felesleges. Ha nem akar apa lenni, nem kell, de fizessen eltartási díjat.

:)

2017. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!