Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem se mondd elhamarkodottan,hogy nem akarod majd látni őket ! Megvan a véleményem az olyan emberekről akik képesek hátat forditani a vérüknek ... !!!! :/ Miért vonnád meg a kisgyerektől,hogy legyen apja ?! Nem tehet ő semmiről .. nem ő kérte az életet .
2013. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 anonim ***** válasza:
66%

Senkit nem lehet abortuszra kényszeríteni - ez így igaz.

DE!

Szülésre, gyerekvállalásra se lehet kényszeríteni senkit, aki nem akarja!

2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/141 A kérdező kommentje:
Én nem akarok megvonni tőle semmit és nem hibáztatom mert mi tehetünk róla de még mindig úgy érzem, hogy jobbat érdemel.
2013. jún. 27. 12:54
 64/141 anonim ***** válasza:
34%
Senki nem születik tökéletes apának ,sem anyának ! Beletanul mindenki ugyanúgy ,ahogy te is belefogsz tanulni . Olyannyira ,hogy ez lesz a világ legtermészetesebb dolga ,az is furcsa lesz ,hogy volt idő ,mikor nem volt a kicsitek! Ne aggódj ;-) !!!
2013. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/141 anonim ***** válasza:
28%

"Az miért magzatvédős szájhabzás, ha valaki korrekten leírja a jelenlegi jogi helyzetet, miszerint senkit nem lehet akarata ellenére abortuszra kényszeríteni? Akármi is a világnézeted, a jogrendszer akkor is érvényes mindenkire."


Mert rólad ki beszélt?

2013. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 anonim ***** válasza:
9%
A csajokat le lehet rázni ezzel a kamu dumával, hogy "jobban érdemelsz". A gyerekre ez nem érvényes. Felelős leszel érte éledet végéig, úgyhogy szedd össze magad !
2013. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/141 anonim ***** válasza:
13%

"Szülésre, gyerekvállalásra se lehet kényszeríteni senkit, aki nem akarja!"


Tudom, hogy egyesek szemeben elavult leszek, de a szexet a termeszet a szaporodasra talalta fel. Aki ezt nem fogadja el, az inkabb ne szexeljen, kulonben johet ilyen topicot nyitni. Vedekezes mellett is becsuszik sok baba, az abortusz pedig gyilkossag. Szoval aki nem akar szulo lenni, pettingeljen vagy maszturbaljon, akkor nincs erintkezes a nemi szervek kozott.

2013. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/141 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan már, utolsó...

Azt ne mondd nekem, hogy te eddig még sose szexeltél, csak ha gyereket akartál...

Ekkora idióta hozzászólást...

2013. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 anonim ***** válasza:
23%

De igen, viszont csak ugy fekudtem le a parkapcsolataimban, hogy ha ebbol veletlenul is baba lesz, megtartom. Felelotlennek tartom azt, aki nem vallalja a felelosseget azert, ha megcsinal egy gyereket.

Nagyon rossz a moral mostanaban az emberekben, ha azthiszik, az abortusz csak egy kis semmiseg, amivel egy kis kellemetlenseget meg lehet szuntetni. Felelossegteljes szex! Hanyan mondhatjak el magukrol, hogy felelossegteljesen letesitenek nemi kapcsolatot?

2013. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 anonim ***** válasza:
96%

És ha védekezés mellett becsúszik a gyerek?

És mondjuk pont azért védekeztek, mert nem tudják megtartani?

Mivel felelősségteljesebb döntés beleszülni egy gyereket a semmibe, a szenvedésbe, mint elvetetni? Vagy mondjuk örökbe adni?

2013. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!