Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg k*r*a lennék? Mert...

Tényleg k*r*a lennék? Mert anyám azt mondta rám

Figyelt kérdés

Mindenbe belepofázik...olyan szinten elegem van belőle hogy az valami hihetetlen...

18 leszek 7 hónap múlva de mindenbe beledirigál.

Összejöttem a barátommal és sokat vagyunk együtt..Balatonon,strandon,náluk..szóval sokat találkozunk.

Erre lelettem krvázva hogy minden este megyek mint a krvák...

Ami igaz is,de nem k*rvválkodni ez csak anya anyjának a hülye szövege,mert neki minden nő k*rvva.Anyunak nincsenek barátnői,ezért az anyjáról (mamámról) tud egyedül példát venni,az meg nagyon régimódi..80 éves.Anyunak sosem volt normális kapcsolata,az anyja nem engedte sehová kimozdulni 18 éves kora előtt nem lehetett barátja,nem voltak barátnői sem...Annyiból örülök hogy nem egykönnyen formálható a személyiségem különben én is olyan különc lennék mint ő.A férfiakhoz nem ért.

Anyu azért is lek*rvvázott mert 17 évesen elvesztettem a szüzességem.Azt mondta nem normális dolog 18 éves kor előtt elvesziteni...Szerintem ez mindent elmond erről a nőről.Nem is tartom az anyámnak mert az nem anya aki a saját gyerekét lek*rvvázza,elmondja mindenféle ribnncnak napi szinten.Anyu is 60 éves szóval elég régimódi..Az biztos hogy ahogy betöltöm a 18-at én elmegyek innen albérletbe.De addig mit csináljak??


2013. aug. 7. 11:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök irigy és antiszociális ez az anya.
2013. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz elköltözni ha elveszi a fizetésed?
2013. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha a gyerek eltartottból keresővé válik, illendő beszállni a családi költségvetésbe.
2013. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Már csak 7 hónapot kell kibírnod, és azt csinálsz, amit akarsz. Bár pénzed nem lesz rá egyhamar, mert az abérletekért is minimum 100ezer ft kauciót kérnek manapság.
2013. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

;)

Ha a havi fizetésem felét félre rakom

Júniusra bőven meglesz a kaució :D

2013. aug. 7. 13:23
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Annyiból örülök hogy nem egykönnyen formálható a személyiségem különben én is olyan különc lennék mint ő."


Ez önellentmondás. Akinek nem egykönnyen formálható a személyisége, az erős, és öntörvényű ember, és bizony az ilyen ember hamar válik különccé. Persze, ehhez sok más is kell még: nagyon magas fokú intellektus, kiváló adottságok, tehetség, akaraterő.


Anyukád nem különc, hanem a saját anyja által alaposan megtaposott, nyomorult és boldogtalan, keserű, irigy ember, aki sajnos ezt alaposan le is veri rajtad, tehát ő is olyan ember, aki a valahai áldozatból agresszor lett.


Amikor legközelebb lek.rváz, menj szépen oda a csaphoz, tölts teli egy két decis poharat vízzel és tegyél bele egy kis folyékony szappant. A viktoriánusok így büntették az ocsmányul beszélő (innen jön a mosdatlan szájú kifejezés is valószínűleg) gyerekeket, de még a felnőtteket is. Mivel anyád úgy viselkedik, mint aki ott ragadt kb. 120 évvel ezelőtt, nyugodtan alkalmazhatod rá ezt a "gyógymódot". Mondd is meg neki, hogy miért kapja. És mélységesen szégyellje magát!


Egy lány, aki boldog a párjával és 17 évesen elveszíti a szüzességét, az minden, csak nem ku-rva. Anyádét beszőtte a pók, de ez nem ok arra, hogy lelkileg megtaposson.


Ja: és meg szabad neki mondnai, hogy ha nem fejezi be a leku..vázást, akkor feljelented a rendőrségen, gyermekbántalmazás miatt (a legkurv--ás egy anya vagy apa részéről érzelmi terrornak számít, különönsen, mert nem egyszer teszi, hanem folyamatosan). Vastagon büntetendő!


Végső soron azt is oda lehet vágni a fejéhez: "nagyon irigyelsz"?


A költözéshez tipp és jótanács: pszichiáterhez elmenni azonnal, amit 18 lettél és elköltöztél. Különben anyád és nagyanyád bántalmazásait a saját gyerekeden fogod leverni. Ez olyan biztos, mint a halál.

2013. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ugyanez a kategória. Mondjuk ő mellette azt is hangoztatta, hogy amint a gyerekei betöltik a 18-at, ha maguktól nem mennek, még el is zavarja őket a háztól. Nos, nem vártuk meg, 14 évesen mindhárman leléptünk.


Azóta eltelt pár év. Szegény alaposan megjárta: az elviselhetetlen stílusa miatt nincsenek barátai, mi nem igazán látogatjuk, mert így is elég gondunk-bajunk van, a szabadidőnket pihenéssel szeretnénk tölteni, nem azzal hogy azt hallgatjuk, milyen szaralakok vagyunk, szóval jól egyedül maradt.

Nem tudom sajnálni. Néha felhív, hogy mikor látogatom meg. Ilyenkor mondom, hogy ha lesz időm, vagy ha hajlandó a kedvemért másfél napig normálisan viselkedni. Ezen megsértődik és lecsapja a telefont. Nagyon kíváncsi vagyok, mikor jön rá arra, hogy ha azt akarja, hogy emberek vegyék körül, azért bizony neki is tennie kell.

2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, ha ilyen rossz vagy és krv.a szerinte akkor valószínűleg, ha 17 éves korodra ilyen lányt nevelt belőled akkor most már ne essen neked hanem magát okolja ha nem tetszik valami. Ezek a nagy példamutató szülők..
2013. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Irigy, mert te megteszed amit ő nem mert régen.
2013. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hehe... Úgy látszik nem csak én fogtam ki ilyen "anyát" :) Ugyanígy 17 évesen lett egy barátom, akivel 4-5 hónapja együtt voltam, mire lefeküdtünk. Erre a világ k*rvájának elhordott :) (pedig azzal a fiúval 2 évig együtt is voltam).

A mostani barátom előtt is lek*rvázott egyszer...

Szerintem ez lett beléjük nevelve, ezt látták maguk előtt fiatalon, azért ilyenek. De ennek ellenére úgy érzem, hogy soha nem fogok tudni megbocsátani neki :/

23/L

2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!