Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg k*r*a lennék? Mert...

Tényleg k*r*a lennék? Mert anyám azt mondta rám

Figyelt kérdés

Mindenbe belepofázik...olyan szinten elegem van belőle hogy az valami hihetetlen...

18 leszek 7 hónap múlva de mindenbe beledirigál.

Összejöttem a barátommal és sokat vagyunk együtt..Balatonon,strandon,náluk..szóval sokat találkozunk.

Erre lelettem krvázva hogy minden este megyek mint a krvák...

Ami igaz is,de nem k*rvválkodni ez csak anya anyjának a hülye szövege,mert neki minden nő k*rvva.Anyunak nincsenek barátnői,ezért az anyjáról (mamámról) tud egyedül példát venni,az meg nagyon régimódi..80 éves.Anyunak sosem volt normális kapcsolata,az anyja nem engedte sehová kimozdulni 18 éves kora előtt nem lehetett barátja,nem voltak barátnői sem...Annyiból örülök hogy nem egykönnyen formálható a személyiségem különben én is olyan különc lennék mint ő.A férfiakhoz nem ért.

Anyu azért is lek*rvvázott mert 17 évesen elvesztettem a szüzességem.Azt mondta nem normális dolog 18 éves kor előtt elvesziteni...Szerintem ez mindent elmond erről a nőről.Nem is tartom az anyámnak mert az nem anya aki a saját gyerekét lek*rvvázza,elmondja mindenféle ribnncnak napi szinten.Anyu is 60 éves szóval elég régimódi..Az biztos hogy ahogy betöltöm a 18-at én elmegyek innen albérletbe.De addig mit csináljak??


2013. aug. 7. 11:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy a pénzedet elveszi, és durva sértő szavakat is használ, az így együtt sok. Mert hát persze van olyan, hogy a gyerek beleszáll a költségvetésbe, de akkor azért legalábbis nyugodt családi légkör jár, és tisztelet a szülő részéről is a gyerek felé. Zaklatott légkörben nem lehet hatékonyan dolgozni, tanulni.


Hogy mit tehetsz, az egy részletes témakör és sajnos nem értek hozzá. Ha olyan rossz a légkör, hogy az már betegítő, akkor valószínűleg a gyámhatóság engedélyével egy más rokonhoz költözhetsz (vagy más megbízható felnőtthöz). Itt nem is kell feltétlenül bizonyíték, hiszen ez nem vádaskodás: itt már úgyis csak pár hónapról van szó 18 éves korodig, tehát az akaratod már most is nagyon erősen számít. Biztos van még sok más lehetőség is, de ezt a gyámhatóságon vagy a családsegítő/önkormányzat jogászától, esetleg pszichológusától érdemes megkérdezni (ők nyilván sok hasonló esetet láttak). Meg van egy névtelen ingyenes telefon is, itt is megkérdezheted, emailt is írhatsz:

[link]

2013. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
hááát nehéz döntés :/
2015. júl. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!