Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Igaz, hogy a legtöbb rokonnak...

Igaz, hogy a legtöbb rokonnak akkor jön ki a valódi énje, ha örökségről van szó?

Figyelt kérdés

jan. 11. 09:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
92%

"Neked meg egy jó tanács: úgy szeresd a gyereked, hogy majd ő fogja kiválasztani az otthont ahova majd bedug, ha terhes leszel neki öreg korodban"


Úgy szeretem. Én nem is akarom, hogy engem otthon ágytálazzanak évekig a gyerekeim, volt a férjem családjában ilyen, na ne. Egyébként, én pl. az anyósom ápolnám ideiglenesen, mert ő anyám helyett anyámként viselkedik, megérdemli. Ez ilyen, a gyerekek szeretetét bizony ki kell érdemelni.


"És tudod bennem volt annyi, hogy nem hagytam magára egy haldoklót. Nekem nem vette volna be a gyomrom"


De apád gyomra azért bevette, hogy bántalmazzon és tönkrevágjon, fura, hogy ez szerinted rendben van.


Egyébként, én nem haragszom a szülőmre, hát nem láttam évek óta, kb. olyan, mint egy idegen, teljesen közömbös. Szóval így a halála is az lenne, ahogy nyilván neki is közömbös lenne a tizedik szomszédé.

jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Mikor pénzt stb éreznek sokan akkor veszik elő a valódi énjüket.
jan. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
22-es, semmi mártírkodást nem vállaltam volna akkor sem, ha ő nem köt eltartásit. A 200 kilométer távolság az nálam már jó "erkölcsi alap", hogy ne ugráljak azért 200 km-et, hogy őt a lakásától 10 km-re levő kórházba elvigyem. (45 millás lakás ugrott így Győr belvárosától gyalog 10 percre, de ez sem izgatott.) Én pont nem vagyok mártír.
jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
33-as, de akkor miért írod, hogy ráf maradt volna?
jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!