Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy azért nem...

Normális hogy azért nem beszél már egy éve velem a lányom mert szóltam neki hogy kinevetteti magát?

Figyelt kérdés

10 éve van barátja.

A kapcsolat egy tini szintű, nevetséges vergődésnek indult egyetemista korukban, ráadásul a fiú még 2 évvel fiatalabb is. Egyik Debrecenben volt, másik Pesten, hetente járkáltak egymáshoz. Tini szintű dolgokon veszekedtek, semmi komolyság nem volt, de ő is már akkor ordítva, sírva közölte velem hogy igenis komoly kapcsolat. Ez így ment 4 évig alapból. 6 év kapcsolat után költöztek össze, szóval még akkor szerencsétlenkedtek 2 évet, amikor már egy városban éltek és lehetőségük lett volna albiba menni, dolgoztak.

Az összeköltözés után évekig nem kapott gyűrűt. Akkor már tudtam, hogy igazam volt végig és figyelmeztettem hogy ennek a fiúnak ő nem az élete szerelme, nem tiszteli és hiába állítja hogy házasságpárti, nem fogja elvenni mert akkor már megkérte volna. Azóta betöltötte a 30-at, én is és az apja is mondjuk neki hogy most már főleg nem fog működni mert neki már a gyerekvállalás is kockázatosabb évről évre innentől, a fiú meg simán összepasszol korban 20-25 közötti lányokkal szóval semmi oka vele tervezni, ez 20 évesen még működött de most már nem rendes, érett kapcsolat. Persze visítva bőgött és szemétnek nevezett.

Végül 8 év kapcsolat után megkérte a kezét. De esküvő még mindig nincs, pedig 2 éve eljegyezte már. Azt állítja, hogy majd jövőre, mert a sok egyéb kiadás miatt nincs több milliójuk esküvőre. Hiába mondom hogy ez csak kifogás, a fiú már simán elvehette volna szűk körben vagy akár 2 tanuval. De nem, ő nem olyan NŐ hogy kimaradjon neki a hercegnő pillanat és ne ünnepeljék meg tisztességesen és ez több millióba kerül. Én nem így neveltem, a pasi tömi ezzel a fejét, a lányom meg nem fogja fel hogy soha az életben nem lesz feleség.

Végül már nem áll szóba velem és azzal zárta le a dolgot, hogy az esküvőjére sem fog meghívni.



2023. ápr. 24. 15:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!


Szerintem most már hagyjad őket!


Mindenki a maga kárán tanul a legjobban.


Te mindent megtettél, de a lányod szemét nem sikerült felnyitnod - ez az ő sorsa, élje meg!


Te meg fogadd el!

2023. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 anonim ***** válasza:
91%
15 éve vagyunk együtt a férjemmel. 7 év után házasodtunk. 9 év után vállaltunk gyereket. Egyik rokonom 10 év után jegyezte el a barátnőjét, aki azóta már a felesége, pár évvel később pedig ők is válllaltak gyerekeket. Én nagyon nem csipáztam, mikor a kapcsolatomba anyukám bele akart szólni, le is állítottam minden alkalommal, akár igaza volt, akár nem.
2023. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon mérgező szülő vagy, és igen, szemét. Milyen lekezelő stílusban nyilatkozol a lányod vőlegényéről, kapcsolatáról? És ha nem házasodnak össze, az miért baj? Talán savanyú a szőlő, hogy a lányodat nem érdekli annyira egy papír, míg te fiatalon hozzásiettél valakihez, hogy ugyan mit szól a falu, ha nem vesz el a Pista, aztán 40 év múlva szagolod a virágot, amit szakítottál, de már nem válsz el, mert mit szól a falu?
2023. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
13%

Miért házasodna ez a pasi? Hiszen mindent megkap így is! :D


Hiába akarnak spórolni az esküvőre, mert mire odaérnek, annyira keveset fog érni az a pénz, hogy sosem lesz elég és így mindig lehet erre újra és újra hivatkozni...


Habosbabost akar a lányod, csak a fiúja nem akarja neki megadni, ez van!


Gondolom minden másra simán költ a faszi...


Kár, hogy a lányod nem a te eszedet örökölte. :)

2023. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez troll kérdés.
2023. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem az időjárásról, vagy a kristálycukor áráról beszélgetsz a lányoddal? Tíz év alatt én is eluntam volna a témádat...
2023. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 anonim ***** válasza:
9%

Jó sok szingli van itt, akit nem vesznek el...! De vajon miért nem?! :XD


A kérdezőnek maximálisan igaza van.


Én megértem!


Egy szülő sem szereti látni, hogy a gyereke érdemtelenre pazarolja magát.

2023. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/127 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a szégyent, ezt a szégyent! Vajon ki nevelhette ezt a lányt, hogy még férjhez menni sem képes? Hámmilesszvele?
2023. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
91%
Normális. Amúgy csak azért tolódtak az időpontok mert a srác fiatalabb. Huszonpáréves fiútól ez a tempó teljesen normális. A lányod nyilván nem áll veled szóba, ha így beszélsz róla hogy "visítva bőg". Aztán majd könyöröghetsz hogy láthasd az unokádat.
2023. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
89%
Ezt most komolyan egy középkorú nő írta? Inkább olyan a stílus, mintha egy féltékeny "barátnő" vagy a nőre pályázó "férfi" írta volna..
2023. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!