Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz anya vagyok, a legrossza...

Rossz anya vagyok, a legrosszabb. Gyűlölöm magam azért amilyen vagyok. Mit csináljak h jó anya legyek?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, 1,5éves. Nagyon szeretem, de nem akartam megszülni, a párom miatt szültem. Sokszor bánom h megszületett :( Egyszerűen nincs hozzá türelmem, kiabálok vele, csúnya dolgokat mondok neki. De felidegesít h mindent 200x-or el kell neki mondanom, ha szólok neki nem is figyel rám, mint aki süket. Ezt akkor csinálja mikor tudja h rá fogok szólni h nem szabad valamit megcsinálnia. 2percre nem köti le semmi játék, könyv vagy akármi,csak szalad egész nap, és mindent szétpakol én meg megyek utána és pakolok össze.Úgy érzem megbolondulok.
2013. nov. 19. 13:08
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Jól látja az #51-es válaszoló, ilyen izolációban az emberek fele hónapokon belül idegbajossá válna...

Ki kell mozdulni, nyitni kell - ezt télen mondjuk nehezebb, ez tény, de tavasszal ki kell használni a lehetőségeket, akár a munkavállalásra is rá lehet gyúrni, ha van állás.

2013. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az autó tervben van, amint meglesz, tuti h nm ülök itthon egy percet sem a gyerekkel. ez lehet az oka annak h bekattanok, mi folyton itthon vagyunk.
2013. nov. 19. 14:43
 53/58 anonim ***** válasza:

De jó!! Látod, milyen jó, hogy kérdeztél? Egyébként minden elismerésem a tiéd, én még ennyi ideig se bírtam volna. Most akkor már tervezgess, hogy autóval mit és hogyan érsz majd el, de addig is nézd meg, hogy mennek a távolsági járatok be a városba és hetente egyszer menjetek be babakocsival!

Mindenkinek szüksége van változatosságra, a mókuskerékből való kitörésre, éppen ezért biztos vagyok benne, hogy ezentúl előtted is kinyílik a világ és a kisfiad is érdeklődőbb, jóval nyugodtabb gyerkőc lesz.

Hajrá!

2013. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Egy gyerek megérzi, hogy viszonyulsz hozzá, mit érzel iránta, a a legtöbb gyerek így reagál hasonló helyzetben, esetleg sírós lesz. Sipirc orvoshoz, mert olyan leszel mint az én anyám, aki mindenért ordított velem, ami a gyerekkoromat pokollá tette, és a mai napig nagyon bánt. Ne rontsd el az életét! Ha gondolok irj privátot, tudok mesélni!
2013. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Amikor mondasz neki valamit, mindig nézz a szemébe és figyel, megértette-e. Azt is mondd meg neki, hogy, ha nem fogad szót, mi lesz a következménye. Pl. le kell ülnie 1-2 percig egy bizonyos helyre, és ott is kell maradnia. Legyél következetes.

A játékok közül keveset hagyj elöl egyszerre, a többi legyen számára elérhetetlen helyen, és naponta váltogasd őket, így pakolni sem kell annyit (amit, persze, közösen, játékosan is lehetne), és mindig lesz újdonság ereje.

2013. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
46%

Cséryné Oláh Mária a legrosszabb anya. Nem akart ő gyereket, csak pénzt. Közben végig segget csinált a szájából, bezzeg, ha valaki csúnyán nézett rá, összeszarta a gatyáját.

Mondjuk Cséry Eszter nevű lány még rosszabb lett. Tudatlan, homokba dugja a fejét.

2023. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
46%
lánya
2023. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:

#56


Az egy Nyitrai Tamás által kidobott paraszt! Egy utolsó zsarnok, akinek mindent az új anyós és a családja adott a segge alá, ezt mégis az utolsó, senkiházi apjának köszönte meg, meg az álszent, álkeresztény anyjának. Bravo!

máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!