Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki már leküzdötte a SIBOT-t...

Aki már leküzdötte a SIBOT-t tudna írni nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne valaki, akitől tudok tanácsokat kérni, tudok vele beszélgetni. Nagyon nehezen viselem, nagyon köszönöm, ha ír valaki! Az is jó, ha csak a tüneteket sikerült csökkenteni.

21/L



márc. 13. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
Több, mint 4,5 éve. Pontosan akkor jött ki a sok gyulladás, amikor az alhasamban diszkomfort lett. Na ezt próbálom évek óta megoldani, hátha valaki rájön mi ez, és akkor a gyulladások is elmúlnának.
ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:

Értem. Nagyon sajnálom. Engem még az is nagyon zavart, ha csak egy pattanás kijött. Úgyhogy el tudom képzelni, hogy milyen érzés neked, hogy évek óta ezzel küzdesz.

Közben eszembe jutott, hogy nekem mi jött ki a kókuszolajtól: atheroma vagy lipóma.

Írd be a keresőbe: "kókuszolaj rossz" és majd olvashatod, hogy sokan nem ajánlják, sőt, van olyan kutató, aki méregnek titulálta. Szerintem is az...

B a vércsoportod?

ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a kókuszolajjal. Elhiszem, hogy valakinek nem vált be, de azért én méregnek nem gondolnám.
ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
A képeket megnéztem, nekem fixen nem olyan van. Elég ronda:(. A vércsoportom nem B.
ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
Oké. Azt tudod, hogy kb mikorra várható az eredmény a külföldi orvostól? Nem szeretnék indiszkrét lenni, csak nem mindig vagyok "itt".
ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
Szívesen megírom ide majd, ha kiderült. Hát úgy volt, hogy március 22-én vettem be a kapszulát, 25-én visszavittem. 27-én volt teljes hasi mri. Azt mondták, hogy küldik majd emailben az eredményt, de sajnos időpontot nem mondtak. Bár màr eltelt két hét, szerintem lassan meglesz. Holnap írunk nekik, hogy mégis mikorra várhatjuk.
ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
Jó! Gondolom, nagyon várod az eredményt. És köszi, hogy megírod - tényleg érdekel.
ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
Sose vártam ennyire semmit. Túl sok év telt el már bizonytalanságban, és azért külföldön jobb az ellátás mint itt. Merem remélni, hogy tudnak segíteni.
ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
Azért jó sokára reagálnak. Remélem, hogy az e-mailedre gyorsan fognak válaszolni.
ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
Ott több orvos értékeli ki az eredményt, lehet ezért is tart ilyen sokáig. Ez nekem csak jó hír, több szem többet lát.🙂
ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!