Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki már leküzdötte a SIBOT-t...

Aki már leküzdötte a SIBOT-t tudna írni nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne valaki, akitől tudok tanácsokat kérni, tudok vele beszélgetni. Nagyon nehezen viselem, nagyon köszönöm, ha ír valaki! Az is jó, ha csak a tüneteket sikerült csökkenteni.

21/L



márc. 13. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
Igen, biztos egy "team". Vagy nem tudom.
ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
Van vmi hír?
ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
Igen, Mri eredményét megkaptuk. Hát semmi, teljesen elkeserített. Több nyirokcsomó található hasközéptájon, egy kis hasi folyadék, ami nem kóros. Nincs összenövés, szűkület. A kapszula eredményét még nem küldték, de szerintem az se fog semmit mutatni. Marad egy nagyon alapos széklettenyésztés. Csak hát ezzel az a baj, hogy nem akarnak ilyen vizsgálatot, pedig én magam nem fogom tudni miket kell nézetni. Valószínű újabb orvos után nézünk. Azért örülök, hogy nincs daganat. Öröm az ürömben, ez is ki van zárva.
ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs daganat és összenövés! Ezek jó hírek. De azt sajnálom, hogy még nincs kézzelfogható eredmény.

Amúgy nekem tegnap az jutott eszembe, hogy lehet, hogy mégis SIBO. (Ne akadj ki. :))

ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
Azt meg szabad kérdezni, hogy ez a külföldi vizsgálat mindent összevetve mennyibe került? Mindennel együtt, utazás, benzin költség, dokik díja, szállás (ha több napig voltatok ott), stb. Nem a te zsebedben szeretnék turkálni, csak fogalmam sincs az ottani árakról. Itt pedig úgyis névtelenül írunk, így merem megkérdezni, de majd eldöntöd, hogy ez számodra érzékeny kérdés-e.
ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
Hát őszintén nemtudom már mi a probléma. De nem fogom feladni. Hu pontosan nem tudom mennyibe került. Repülőjegy szállás benne volt kb 650-700 ezerbe nemtudom pontosan, mi olyan hotelben voltunk, ahol lifttel le lehetett menni az orvoshoz. Egy épületben volt a kettő, szóval ezzel jól jártunk. 8 éjszaka volt. A kapszula és az Mri külön külön 400-400 ezer volt. Vérvétel konzultáció 100 ezer. Emellett ugye ebéd, vacsora. Volt egy kis szórakozás is. Szerintem úgy 2 millió volt.
ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
Valami baktériumra gondolok én is. Akár candida?! Sibonál az a baj, hogy nem változott a tünetem, pedig az érték lement. Ha van ötletetek, ne tartsátok magatokban! 🙂 És köszönöm, hogy érdeklődtök, és írtatok.
ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
Én jól le vagyok pontozva, pedig egy gyógyíthatatlan gyulladásos bélbetegségből jöttem ki gyógyszerezés nélkül, úgyhogy csak zárójelben kérdezem meg, hogy foglalkozott bárki is a problémája esetleges pszichoszomatikus hátterével?
ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:

#38. Nem tudom, hogy ki kicsoda, de nem pontoztam le senkit. Csak zöldeket adtam.

Melyik hozzászólás volt a tiéd?

Jó neked, hogy meggyógyultál.

Milyen módszerrel?

ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:

#36. Én köszönöm, hogy megírtad. Az egy kisebb vagyon. Mennyivel jobb lenne ezeket a pénzeket sokkal jobb célokra használni. Nem erre a kínlódásra. Átérzem a helyzetet. :( :/

Akkor még most vársz vmi egyéb véleményre is?

ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!