Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki már leküzdötte a SIBOT-t...

Aki már leküzdötte a SIBOT-t tudna írni nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne valaki, akitől tudok tanácsokat kérni, tudok vele beszélgetni. Nagyon nehezen viselem, nagyon köszönöm, ha ír valaki! Az is jó, ha csak a tüneteket sikerült csökkenteni.

21/L



márc. 13. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
Ha szabad megkérdezni, mégis miket mondott? Pénteken végül orvos nem hívott fel, teljesen röhejes. Valószínű semmit nem talált, de attól még illő lenne szólnia, ha már kifizettük ezt a nem olcsó vizsgálatot. Kedden lesz bent legközelebb, akkor újra hívjuk.
ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:

#51. Igen, az lenne a minimum, hogy szól, hogy mi a helyzet.

Remélem, hogy azért más is volt a háttérben, pl az, hogy még elemzi a vizsgálatok eredményeit és azért nem jelzett, nem pedig a magasról letojás volt az ok. De ha tényleg az utóbbi, akkor megint 🤦‍♀️😥

Részben szeretném leírni, hogy miket mondott a háziorvos, mert arcátlan és szakmaiatlan is volt és úgy vélem, hogy ez egyik sem méltó egy tisztességes emberhez, ráadásul, aki orvos.

Másrészt viszont nem akarom leírni, mert annyira egyedi, hogy azonnal rámismerne a leírtak alapján és sajnos jelenleg nem tudok háziorvost váltani.

Pedig valószínűleg az lenne a legjobb.

ápr. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Persze megértem. Nekem már amúgy rég meg van az eredményem. Mondták. Gondolom annyira nem láttak semmit, hogy elfelejtettek. Nem sürgős.
ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
De Neked sürgős. (Lett volna.) Majd írsz, ha végre konkrét választ kapsz a dokiktól?
ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
Mondtam persze, hogy írok. De kezdem azt hinni, hogy ez se veszi komolyan. Majd tőle is ibst fogok hallani.
ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani.


Képzeld, találtam valamit, ami úgy tűnik, hogy valamennyire működik.


Még csak pár napja használom és már van változás.

ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
És mi az?
ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:

Oregánó illóolaj kapszulát szedek.


Ha szabad, akkor én jó szívvel ajánlom mindenkinek, akinek SIBO-ja vagy SIBO gyanúja van.


Puffadás sajnos még van, de nekem a gyomornál voltak nagy gondok, ott erjedt a bevitt táplálék és az erjedés gázai törtek fel a gyomorból és az BÜDÖS böfögés volt. Nem is tudom, hogy milyen szagú, talán szénsavas vagy kénes.

Nem szájszag!


Tehát nem lenyelt levegő jött ki, hanem a gyomorban képződött gáz! És ez nagyon súlyos volt!!!


Ez a része szűnt meg! Aminek nagyon örülök!


És a bélgáz is könnyebben kijön! Ami neked is probléma volt, hogy nem akart kijönni.


Szóval ajánlom.


Naponta 2x szabad bevenni (reggel, este). 3 hétig szabad folyamatosan szedni, aztán szünetet kell tartani.


Ha magas a vérnyomásod, akkor lehet, hogy akkor inkább használj másik illóolajat, pl citrom illóolajat kapszulázva. Gélkapszula.

ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad. Örülök, ha neked használ. Szedtem ilyet, meg borsmenta kapszulát is orvos javaslatára, de nekem sajnos semmit nem segített, pedig hónapokig szedtem.
ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:

Szívesen, igazán nincs mit. Nagyon sajnálom, hogy neked nem vált be.

Szabad kérdezni, hogy milyet szedtél? Van egy link arról?

ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!