Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki már leküzdötte a SIBOT-t...

Aki már leküzdötte a SIBOT-t tudna írni nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne valaki, akitől tudok tanácsokat kérni, tudok vele beszélgetni. Nagyon nehezen viselem, nagyon köszönöm, ha ír valaki! Az is jó, ha csak a tüneteket sikerült csökkenteni.

21/L



márc. 13. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
#37. Hát ez annyira furcsa, de épp tegnap merült fel bennem a candidiasis ötlete. Lehet, hogy a kettő együtt?!
ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
Hát a candida nekem is már régebben eszembe jutott. De széklet vizsgálat még nem volt. Ugye még a kapszula eredményére várok. Azt hittem ez évben már megoldódik, úgy látszik mégsem. És nálatok mi a helyzet? Újabb vizsgálat? Igen sajnos drága volt, de nekem megérte így is. Megnyugodtam, hogy nem daganat, meg összenövés. A város meg csodaszép volt, már csak ezért is megérte. 🙂
ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:

#42. Csak azért nem a legjobb apropóból voltatok ott. De az jó, hogy ki tudtál kapcsolódni.

Majd a másik eredményt is írd meg légy szíves. Ha lehet kérni.


Fogalmam sincs, hogy mit csináljak ez ügyben (mármint magamra vonatkozóan). Egyelőre annyit teszek, hogy tartom az étrendet és olvasok a neten.


Ma itt a Gyk-n írta vki, hogy neki SIBO-ja volt és kiderült, hogy egy fogászati góc volt az oka. Azt kezeltette és a panaszai múló félben vannak.


Tehát akkor ilyen is lehet... Nem tudtam, hogy SIBO attól is lehet.


De most már megyek aludni, mert egy éjszaka így is kimaradt.

ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam még, hogy fogászati góc miatt. Orvosok miért nem közölnek ilyeneket? Érdekes. Ma megkaptam a vérvétel eredményét. A kálium magas, a többi meg a referencia tartomány maxán van. Pl a szövetelhalásos eredmény. Itt 220 a max, nekem 230, németben meg 250. A fehérvérsejtszám is elérte a maxot. A crp ami gyulladást jelez, az is emelkedett. Nem azt mondom, hogy örülök neki, de ebből már lehet orvos is tud valamit mondani. A kapszulát még nagyon várom, hátha látnak olyat, amit mrin nem.
ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:

#44. Köszi, hogy megírtad. Ehhez már érteni kell hozzá. Mármint az eredmény kiértékeléséhez.


Ezek mire utalnak, te tudod?

Csak a crp-ről tudok annyit, hogy gyulladásra utal, de azt te is írtad.


Ma elmentem a fogorvoshoz. Nagyon szimpatikus ember egyébként, olyan, aki odafigyel másokra, tehát a "jó fajta" orvos. :)


Említettem neki a kontaminált vékonybél szindrómát és hogy vajon van-e fogászati góc.


Akkor elmondta, hogy amikor így fel akarnak deríteni egy okot, akkor a betegnek el kell mennie mindenféle vizsgálatra, pl fogorvos, fül-orr-gégész, nőgyógyász, stb, mert bárhol lehet a góc.


Közben rakosgatom össze a mozaikdarabkákat. Puzzle...


Olvastam érdekes cikkeket is.

ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekben az írásokban vannak hasznos adatok:


[link]


[link]


[link]

ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
Hát a szövetelhalásos véreredmény érdekes. El sem tudom képzelni, hogy mi lehet pontosan. A magas fehérvérsejt lehet fertőzéstől, gyulladástól. Nekem csak az a fura, hogy mindegyik a referencia tartomány maximumán van. Valami zajlik bennem, de nagyon nem tudják mi. A kapszula eredményét még mindig nem kaptam meg..konkrétan könyörögni kell nekik, hogy küldjék már el. Ma is rájuk írunk. Nekem a legrosszabb tünetem az, igaz viccesen hangzik, de nem tudok szellenteni. Folyamatosan zuborog alul a hasam, elnehezedik, mintha megrekedne ott a sok gáz. Amitől elviselhetőbb az egész, az hashajtó. Nem értem mi az összefüggés. Most épp minden nap este beveszek egy szűztea kapszulát, és jobb. Ez a góckutatás is érdekes, bár én a majdnem 5 év alatt szinte minden orvost is megjártam. A legnagyobb baj, hogy itt az orvosok nem nagyon akarnak utána járni. Aztán csodálkoznak, hogy neten olvasgatjuk mi lehet.
ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:

#47. Tegnap akartam írni, de sikerült a fogászati röntgen időpontot átteteni és végül arra készültem, mentem, aztán pedig olyan rosszul lettem, hogy nem bírtam írni.


A röntgenfelvétel alapján a szájüregben nincs góc, gyulladás, semmi. (Gyerekkorom óta nagyon vigyázok a fogaimra, de persze attól még lehetett volna bármi.) Legalább ez ki van zárva.


Írj, amikor végre válaszolnak.


Hé, nekem is pont olyan van, mint Veled!!! Az, hogy képződik gáz, bélgáz és nem bír kijönni!!!

És sajnos sokáig tart! Nemrég próbáltam a Degasint, de nem működött.

Lehet, hogy lassú a bélperisztaltika? Valami hasizom gyakorlat jót tenne erre?


Ha már tudsz vmit vagy bármi változás, ötlet, gyógymód van, akkor is írj légy szíves!

ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
Azt hittem egyedül vagyok ezzel. Neked is ott lent az alhasad?? Lehet, hogy tényleg lassú. Folyamat zuborog, nehéz, állni alig bírok. És ülve is érzem a nyomást. Olyan diszkomfort, idegen test érzés van. Nagyon örülök, hogy legalább fogászati probléma nincs. Másképp nem lehet csinálni, csak szépen mindent kizárni sorban. Végül párom felhívta őket tegnap, a doki ma lesz bent, pénteken beszélünk az orvossal telefonon. Már rég megvan az eredmény, de a recepciós nem küldheti el az orvos engedélye nélkül. Szóval pénteken már lesz valami. Ha nem is mutat semmit az sem, remélem tud valamit mondani, tovább menni. Mindent leírok természetesen!
ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:

#49. Így már érthető. Bár jobban is megszervezhették volna, ja már megvan az eredmény.


Voltam ma a háziorvosnál. Olyanokat mondott, hogy... Ha leírnám, leszakadna... Uhh.

Szerintem az egyik leginkompetensebb magyarországi orvost fogtam ki és ez nem elég, még aljas is. Nem értem, hogy ilyen ember miért megy orvosnak.


Amennyire jó ember a fogorvos, akit korábban említettem, na a háziorvos sajnos az ellentéte.

Olyan szívesen leírnám, hogy miket mondott. Annyira súlyos volt.


És mit lehet tenni? Csak annyit, hogy facepalm, facepalm, facepalm... Csak ez nem elég. :(


Akkor majd írj.

ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!