Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki már leküzdötte a SIBOT-t...

Aki már leküzdötte a SIBOT-t tudna írni nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne valaki, akitől tudok tanácsokat kérni, tudok vele beszélgetni. Nagyon nehezen viselem, nagyon köszönöm, ha ír valaki! Az is jó, ha csak a tüneteket sikerült csökkenteni.

21/L



márc. 13. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:

#70. Elhiszem, hogy csalódottnak és szomorúnak érzed magadat.

Arra szeretnélek kérni, hogy adj még egy esélyt az oregánó kapszulának. Nekem azóta is beválik. Puffadás még van, de legalább már nincs az az erjedés, úgyhogy határozottan érzem, hogy jobb.

Lehet, hogy csak kitartóan kell szedned.

Ha baktérium, vírus vagy gomba okozza a problémáidat, még ha nem is tudod konkrétan az okot, ez egy átfogó kezelés lenne.

Ha jól emlékszem, a múltkor azt írtad, hogy az is felmerült benned, hogy candida.

Lehet akár némelyik kombinációja.

És lehet endokrinológiai jellegű is.

Szerintem szedd az oregánót. Ha akarod, megadom az elérhetőségét, akitől én beszereztem.

Emlékszem, hogy azt írtad, hogy neked nem hatott, de tudod, az sem mindegy, hogy ki a gyártó. Lehet, hogy az, amit a múltkor használtál, nem működött, de egy másik beválna.

ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:

Frissítés: ha vkit érdekel: egyre jobb a gyomrom állapota, már olyanokat is meg tudok enni normális mennyiségben, amik nem alacsony FODMAP-osak.

Sok étrend-kiegészítőt szedek most, de szerintem a legjobb az oregánó kivonat. Mármint a SIBO gyógyítására. A többi tápkieg pedig másra, de érdemes komplex módon hozzáállni, így ezek is kellhetnek.

máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem sikerült kigyógyulni belőle.

Hosszú ideig tartó glutén, laktóz diétát követtem, és cukormentesen étkeztem. Ezenkívül használtam mindvégig az enterolt, mert az nem tartalmaz bacit. Rengeteg vitamint szedtem, sportoltam legalább heti 4x.

Illetve 3 kúra normixot szedtem el. (1,5 havonta).

Plusz megkerestük az orvosommal a baj forrását. Gócos fog okozta.

Amíg a góc nem lett kezelve a hasamba annyi javulás volt, hogy elmúlt a puffadás, a hasmenés-székrekedés váltakozása, jobb lett az emésztésem, de nem tökéletes. Mikor a fogat eltávolították fokozatosan minden gondom megszünt.

Használtam még emesztést javítókat: iberogast, raphachol, napi 3x citromos víz.

8 hónapot szenvedtem.

máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!