Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/216 A kérdező kommentje:
Időn belül jelent meg
2015. márc. 7. 07:27
 42/216 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál erről az édesanyáddal beszélni? Tud egyébként róla, hogy már szexuális életet élsz?
2015. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/216 A kérdező kommentje:
Nemtudja még
2015. márc. 7. 07:45
 44/216 A kérdező kommentje:
De most a halvány csík is azt jelzi, vagy az még nem?
2015. márc. 7. 07:47
 45/216 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem szívesen írom le ezt neked, de ha elolvastad a teszt használati utasítását, valószínűleg te is sejted, hogy mi a helyzet.


A halvány csík is terhességet jelent, feltéve, hogy a leolvasási időn belül jelent meg. Amikor halvány, az azt jelenti, hogy még csak kisebb mennyiségben van jelen a szervezetben a HCG hormon, ami a beágyazódást követően kezd termelődni. Minél nagyobb mennyiségben van jelen a szervezetben (és így a vizeletben is) ez a hormon, annál sötétebb csík jelenik meg a kontroll csík mellett.)


Előfordul, hogy az otthoni tesztek ál-pozitív eredményt adnak, de ez nagyon ritka.


Érdemes lenne 1-2 nap múlva újra elvégezned egy tesztet ugyanúgy reggeli vizeletből, és ha sötétebb, akkor fontos lenne, hogy minél előbb mondd el az anyukádnak őszintén, hogy mi a helyzet.


Biztos vagy benne, hogy amikor a megszakításos módszerre bíztátok magatokat, a barátod észnél volt, és nem történt "baleset"?

2015. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/216 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy történt, de akkor is csak egy kicsi ment belém.

Ha anyuék megtudják, akkor szerintem kitagadnak, nemlehet velük beszélni, a barátom meg mondta, hogy ne képzeljem be magamnak, hogy terhes lehetek.

2015. márc. 7. 08:37
 47/216 anonim ***** válasza:
100%

"a barátom meg mondta, hogy ne képzeljem be magamnak, hogy terhes lehetek"


A második csíkot úgy képzelted oda, vagy tényleg ott volt?


Megkérdezhetem, hogy hány éves a barátod, és hogy a szüleid ismerik-e őt?

2015. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/216 anonim ***** válasza:
36%
A tesztek sem mindig megbízhatóak! Keresd fel a nőgyógyászodat, majd ő elmondja, milyen megoldást ajánl!
2015. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/216 A kérdező kommentje:

19 éves, de csak látásból ismerik, mert a szüleim fiú ellenesek és nem engednék.

Nőfyógyásznál meg még soha nem voltam, de a 2. csík ott volt.

2015. márc. 7. 09:30
 50/216 anonim ***** válasza:
93%

És ha terhes vagy akkor se fogsz elmenni, mert még sosem voltál? :) Fiú ellenesek? :/ Lehet h csak ezzel a fiúval van valami bajuk. Kérdezd meg, mi az!

Én azt javaslom, h beszélj egy orvossal mindenképp. Úgyis járnod kell, ha már szexuális életet élsz, legalább évente egyszer a rákszűrés miatt!

2015. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!