Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermektelen nők, ti is...

Gyermektelen nők, ti is kaptok bántásokat azért mert nincs gyereketek? Ha igen, kiktől , milyen kőzegben (család, baráti kör, munkahely ) ? Mit szoktak mondani és hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
95%

Nem, inkabb csak kerdeseket hogy miert nem. A csaladom teljesen elfogadta, hogy nekem biztos nem lesz, mert nem akarok, igy meg se kerdezik.

Munkahelyen, vagy barati tarsasagban, uj ismerosoknel ha felvetodik a kerdes, elintezem annyival, hogy nem vagyok anyatipus, nincs turelmem hozzajuk es kesz, meg senkit sem kellett durvan kioktatni emiatt, mert elsore is felfogtak, es nem tema.

2022. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
85%

A saját anyám vágta a 29 éves fejemhez, hogy se gyerekem, se karrierem. Éppen végeztem a főiskolán, amit munka mellett csináltam, és nem akartam albérletbe, nélkülözésbe szülni.

Bezzeg ő, a szakmunkás, aki már 23 évesen megszült engem. Apámmal 1 éves korom előtt elváltak és azután az alkesz kanja tették tönkre a gyerekkorom.

Anyós szerint, meg aki sovány (értsd: bomba alak, ami neki sose volt), az nem tud teherbe esni. Bezzeg ő mázsán felül. :D

Azóta van 2 gyerekem, saját ház, egzisztencia.

A két gyökér meg ennyit ért el az életben, hogy megszült engem és a férjem.

2022. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
32%
Látom itt is megjelentek sutyiba a lepontozó "milyen menő anya vagyok" nők :D
2022. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 Metionin ***** válasza:
92%
Már nem, mert kikerültem abból a környezetből, ahol a szaporodás az egyetlen sikeres életút. Mostanság már sehol sem kerül szóba szerencsére, anyósom vegzált sokáig de mióta a lánya szült (és kb. vele tartatja el a gyereket) azóta hirtelen csend lett.
2022. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim válasza:
99%

Az embert akkor is basztatják, ha csak egyet akart. Múltkor egy random bácsika esett nekem a vonatra várva, h miért nem szülök testvért a fiamnak. Apósom képes volt megkérdezni, mikor jön a kistesó, mikor 7 hónapos voltam az elsővel. Ha nincs, az a baj, ha egy van, az a baj, ha kettő, miért nem 3 ha 3 akkor normális vagy, minek annyi?


Van egy munkatársam, akinek rák miatt kivették a méhét és még őt is basztatta egy idősebb kolléganő, h milyen önző, mert nem szül (tudott az okról). Baszki.

2022. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
98%

Nem gyakori, de néha kapok. A családom, barátok abszolút elfogadják a helyzetet, soha egy rossz szót sem kaptam.

A munkahelyemen viszont van már mindenbe bele szóló 50-es hisztigép, akik havonta rákérdeznek hogy mikor jön a baba. Belül már felrobbanok szinte de mindig nagyon cukin és udvariasan válaszolok, ezzel még jobban felmérgelem őket

2022. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
31%
Nem
2022. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
3%

5, mert te biztos vagy magadban.

Azok szoktak itt vernyákolni, akik maguk se tudják, mit akarnak, ezért érzékenyen érinti őket minden vélemény.

2022. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
4%
6# elég megdöbbentő számomra h egy vezető a gyakorit bújja. Fura.
2022. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
91%

Bocsanat elore is hogy gyerekes nokent valaszolok, tudom nem nekem szol a kerdes. En azert kaptam bantast mert fiatalon szultem, anyanal laktam stb. Barhogy csinalod valaki bantani fog. Ha neked igy jo, akkor igy csinald. Kulonben meg akinek nem valo gyerek az jol teszi h nem szul, en tisztelem azokat akik ezt felismerik. Inkabb legyen kevesebb gyerek, de azokat neveljek fol rendesen en azt mondom.

22/N

2022. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!