Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermektelen nők, ti is...

Gyermektelen nők, ti is kaptok bántásokat azért mert nincs gyereketek? Ha igen, kiktől , milyen kőzegben (család, baráti kör, munkahely ) ? Mit szoktak mondani és hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
95%

Mondtuk már, azért tudod nehezen elképzelni, mert az IQ szinted valahol a béka hátsója alatt ragadt. Tényleg rettentően frusztrált lehetsz, ha ennyire fennbírsz akadni egy ilyen kérdésen, aminek köze nincsen a témához. Úgy vagy te “vállalkozó”, mint én agykutató.:D Ilyen kritikán aluli, gusztustalan, primitív, ítélkező stílussal értelmes ember messziről elkerül. Gondolom az irodista nőkkel is ez a problémáddal, hogy jól kikosaraztak, aztán nem tudod most hogyan szapuld őket..


Az amúgy megvan, hogy nem csak adminisztrátorok dolgoznak irodában?! Semmi baj, láthatóan ez már meghaladja a felfogóképességed.

2022. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan nem vagyok irodista nő, de gyomorforgató, ahogy számodra totálisan idegen emberekről nyilatkozol a saját szánalmas kis sértettséged miatt. Mi az, hogy HP meg “ezek”?! És te tényleg elhiszed, hogy ezzel a tapló stílussal te akár csak egyetlen egy hajszállal is jobb vagy tőlük vagy úgy általánosságban bárkinél?:D A közelükbe nem érhetsz ezzel a mentalitással.
2022. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
94%

Ne becézgessél “anyukám”, szerencsére nem vagyok én neked senkid. Rémisztő, hogy nem veszed észre mennyire rettentően szánalmas, primitív és visszataszító vagy. Itt éppenséggel TE vagy az egyetlen, aki hisztikézik valamiért az irodista nőkön meg más problémáira élvezkedik, miközben döngeti a mellkasát, hogy ő mekkora szuperagy. Kicsivel több lenne az IQ-d, talán még sültkrumpli is lehetnél, így csak egy szerencsétlen flótás vagy, aki láthatóan nem tudta túl tenni magát azon, hogy anno kikosarazta egy irodai dolgozó, így most kéretlenül fikázza az összeset egy olyan kérdésnél, aminek köze nincs a te szívfájdalmadhoz.

Macskádhoz meg maximum te tudsz visszamenni sírni egy sort, ilyen természettel ugyanis más biztos nem visel el. :D

2022. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
77%
Hajrá 57!!! :):)
2022. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
94%

irodistanő = adminisztrátor :DDD

Tuti öreg csóka, istenem. Kész vagyok! :'D Művészek. Azok kik? Nénik a tévéből?

Orvos aki egész nap b@ssza a rezet a Phd dolgozatával -egy szál számítógép előtt.

Na, ezek pl. nem írnak ide, ne keverjük velük az adminisztrátorokat.

Locsoljatok föl :DDD

2022. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
91%

Angyalom, annyira szánalmas gyenge próbálkozás ez a frusztrált személyeskedés a részedről, hogy nem tudom sírjak vagy nevessek-e rajtad. :D

Mert aztán a te életed egészen biztos nagyon izgalmas, ha ennyire mellre szívtál egy olyan témát, amiről a kutya sem beszélt, de téged láthatóan annyira feszelyez, hogy muszáj fröcsögve a segged a földhöz verni, miközben teljesen lerí minden egyes trágár hozzászólásodból, hogy puncit maximum képen láttál, azért vagy ennyire frusztrált. Menj inkább kapd elő a fiókból a műpuncidat, hátha segít kicsit levezetni a feszkót. Miattam meg ne aggódj, a férjem gondoskodik arról, hogy ne legyek a te szavaiddal elve “baszatlan”. :DDD Igazi lúzer..

2022. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
91%

60# egy nő bármilyen problémájára megoldás a f@sz némelyek szerint. Hogy erről csak a nők nem tudnak, annyira hülyék basszus, nem jöttek még rá. Ennyi. Phasz és problem solved. Ezek adminisztrátornak se jók szerintem! Mostmár ne is próbálj segíteni, van akiken nem lehet.

Hiába kínálgattad egész életedben a brét, nem kellett az irodistanőknek. Csak Mária fogadta el. Marok Mária :(

De marok Mária akkor mindig gondtalan volt, nem? :D

2022. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha bárki másra tartozna hogy kinek van és nincs gyereke.
2022. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
92%
Figyelitek a kikosarozott, frusztrált IQ bajnokot, mi vagyunk a buta p.icsák, miközben ő azonkívül, hogy megállás nélkül személyeskedik, vagdalkozik, fröcsög és trágárkodik, persze mindezt szigorúan ismeretlenül, semmi mást nem mutatott fel. Idejött levezetni a felgyűlt feszkót, ráadásul egy olyan kérdés alá, aminek a témája köszönőviszonyban nincs azzal, amin itt habzó szájjal hisztériázik… És akkor még a nők a hisztisek..😅 Haláli. Minden kommentjebol csöpög a rosszindulat, na meg az elkeseredettség, hisz teljesen egyértelmű, hogy szegénykéhez még bottal sem értek hozzá, amit ezzel a gusztustalan stílussal meg is tudok érteni.
2022. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
92%
Te tényleg nem látod, hogy itt te vergődsz egyedül a szánalmas nyomorodtól frusztráltan?:D Mindenki röhög rajtad és azon, hogy az egyetlen “fegyvered”, hogy szidod itt az ismeretlen nőket, mert nyilvánvalóan anno mindenki kikosarozott, aztán most itt éled ki a bánatod. Nézz már magadba, mekkora gusztustalan suttyó vagy és még te akarsz másokat leszólni? Te bőven kimeríted a szánalom és butaság fogalmát. Helyedben besüllyednék a föld alá.
2022. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!