Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermektelen nők, ti is...

Gyermektelen nők, ti is kaptok bántásokat azért mert nincs gyereketek? Ha igen, kiktől , milyen kőzegben (család, baráti kör, munkahely ) ? Mit szoktak mondani és hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
98%

#30

Nagyon sajnálom.

Remélem nem is foglalkozol velük.

Kitartást neked!

2022. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
97%

30# "Megkaptam már, hogy nem vagyok igazi nő, minek élek, semmi értelme az életemnek."

Istennel beszéltél, vagy egy másik halandó mondott ítéletet? Gondolom ez utóbbi, szakadtam volna a röhögéstől szerintem.

2022. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
94%
Nem bántották, csak mindig kérdezgetik, mikor lesz már. A párom steril, örökbefogadó nem szeretnénk, általában türelmesen el szoktam magyarázni a kíváncsiskodóknak. Persze van olyan nénike, aki nem akarja megérteni, mondogatja, hogy lombikozzunk, de én nem akarok valami idegen spermát magamba (nem ítélem el, akinek így lesz babája, de nekem annyira görcsösen nem kell, mi elfogadtuk a gyerektelenséget, így is szép életet élünk, dajkáljuk a baráti kör babát, ez maximálisan kielégítő minket).
2022. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
83%
Az államtól. Narancsoséknak akiknek nincs gyereke nem ember, negatívan diszkriminálnak állandóan.
2022. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
92%
teljesen jogos az utolsó meglátása.
2022. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
70%
Én 28 leszek, de nem vagyok benne biztos, hogy akarok szülni. Mármint gyereket szeretnék, de hogy én nem fogom tönkretenni a testem emiatt, az tuti. Remélem, lesz lehetőség a közeljövőben a béranyaságra, különben nem akarok rá vállalkozni.
2022. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
98%
31: jó szűrő, férfiak és barátok esetében is. Próbálom a jó oldalát nézni.
2022. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
96%
32: hát, nevetni azért nem tudok. Nyilván fáj az ilyen fokú érzéketlenség, de tudom, hogy sokuknál így is sokkal jobb, és leginkább sokkal tartalmasabb életem van.
2022. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
86%

Én is megkaptam, nem is egyszer: könnyű neked, nincs gyereked, mit akarsz, se kutyád, se macskád (macskám volt 😁). A munkahelyemen mindenkit nekem kellett helyettesíteni, mert ugye én ráérek, a prémiumosztásnál, fizetésemelésnél én álltam leghátul, mert ugye nekem nincs szükségem pénzre. Gyakran még most is megkapom, hogy mennyivel boldogabb lennék, ha unokáim lennének (még a gondolattól is feláll a szőr a hátamon). Legutóbb olyan valaki mondta ezt, akitől a legkevésbé vártam volna. Sajnos még mindig ott tartunk, hogy a szaporodás a legbecsülendőbb teljesítmény.

N

2022. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
98%
ez ismerős: ha nincs gyereked, nem is vagy ember. A prémium is a családosnak megy, mert annak kell, nem a hülyének aki sorozatosan túlórázik: hát basszus, nem tudtam hogy y kölkök után jár a fizetés. azt hittem hogy a munka után.
2022. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!