Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermektelen nők, ti is...

Gyermektelen nők, ti is kaptok bántásokat azért mert nincs gyereketek? Ha igen, kiktől , milyen kőzegben (család, baráti kör, munkahely ) ? Mit szoktak mondani és hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
98%

Pár házra tőlünk új tulajdonos lett, régiek mondták egy nő vette meg, egyedül jön. Nyár volt, kint voltam, idejött bemutatkozni, egy másik utcabeli nővel beszélgettem. Gyönyörű, negyvenes, csupa élet csaj, közvetlen, tényleg egy tünemény. Alig elment, kezdte az utcabeli, én nem tudom, ez kiféle, miféle, de se ura, se gyereke. De ezt olyan hangon, mint ha egy utolsó senkiről beszélne. És mivel meg mertem kérdezni, hogy mi közünk nekünk ehhez, mindenki úgy él ahogy neki jó, ez úgy összeveszett velem, hogy azóta ha elmegy a házunk előtt, látványosan elvágja a fejét. Mert ő nem ilyennek hitt engem, nekem is van két gyerekem, hogy mondhatok én ilyet. És majd ha az enyém úgy dönt, hogy nekem nem lesz unokám? Erre meg csak azt tudtam mondani, hogy és akkor mi van? Majd ők eldöntik. Szóval ez a nő azóta gyűlöl engem. (megyeszékhely, nem maradi tanyavilág)

Sok a hülye, vagy belefutsz vagy nem. Az olyannak meg jó választ úgysem tudsz adni.

2022. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
98%
#42-es, én nem irodista voltam, és főleg férfi munkatársaim voltak. A hímnemű főnökeim döntöttek a helyettesítésről, a prémiumról, fizetésemelésről. Egyébként ezért hagytam ott az alkalmazotti munkámat, és vállaltam kockázatos saját céget. De ezeket a beszólásokat az élet minden területén megkapjuk, a legutóbbi történetesen megint férfi volt.
2022. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
87%
42 Lehetsz te akár az atyaúristen is, ilyen empátia 0, mások “nyomorán” szórakozó emberként az általad lenézett irodista nők lába nyomába sem érhetsz… Szánalmas, de tényleg.
2022. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
92%
Ne húzzátok fel magatokat, gusztustalankodni jár minden kérdés alá. Sajnálni lehet max.
2022. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg? És csengetett a géped, hogy új hozzászólás jött? :):) Mert pont MA használod?
2022. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
92%

46 Mondjuk ilyen minimális intelligenciaszinttel, ennyi rosszindulattal és tripla 0 empátiával nehezen is tudnál elképzelni bármit is..🤦🏻‍♀️

Csak tudnám mire fel vagy olyan nagyra magaddal, mikor láthatóan az a napod fénypontja, hogy totálisan idegen embereket fikázol, amiért azok leírták, hogy milyen bántás/beszólás érte őket amiatt, mert nem akarnak gyereket.

2022. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Kivi lennék vajon mit ártottak neki az irodista nők, amiért így becsípődtek nála? :DDD
2022. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
94%
Biztos szebb nők nála, főleg ha ő egy kisfiú! :):) Aki sosem jár a gyakorin!
2022. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
91%

50 inkább öreg pasira gondoltam akinek az üzemben nem álltak meg a mindig csinos, jóillatú irodista nők. Minden este Marok Marcsa, az irodista nők csak a lehunyt szemhéj mögött :'(

Értem a keserűséget.

Megrázó sorsok :DD

2022. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
:)
2022. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!