Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, engem elgondolkodtatott. Szerintetek mi lesz? ha lehet indokoljátok meg a véleményeteket.. köszönöm :)



2012. nov. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
84%
valakinek már megint sok szabadideje volt
2012. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan.

Ha nem működne az elektromosság, azonnal szétesne minden körülöttünk, és a testünk is. Nem létezne a világunk.


Kérdező, te meg miért hiszel el minden hülyeséget?

Gondolkodni szoktál-e?

2012. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%

Ezen még gondolkodni se érdemes, akkora marhaság :)


Indoklás: A NASA nem így szokott bejelenteni dolgokat. Van hivatalos honlapjuk, tessék megnézni azt az oldalt is, ha már a józan paraszti ész nem elég gondolkodni...

2012. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Most, hogy mondod...


Viszont sokat beszélnek a 3 napos sötétségről. Én azt mondom, hogy jobb félni, mint megijedni.. Lehet, hogy van némi igazságalapja. Csak azt nem értem, hogy miért hallucinálnánk, vagy miért lennék tébolyodottak? Igazából soha nem foglalkoztam a világvége témával, soha nem is érdekelt. De most, hogy közeledik kezd érdekelni..

2012. nov. 9. 12:31
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el.
2012. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Oh, my Brain!
2012. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz elektromosság? Nem kell aggódni a villanyszámla miatt.:D


Na de komolyra fordítva a szót: A hangok a levegőben vagy más közegben (pl. víz) terjedő hullámok, így ahhoz, hogy ne legyenek hangok, légüres térbe kell kerülnünk.

Az elektromosság teljes megszűnéséről annyit, hogy akkor a testünk nem tudna működni, de a sejtjeink sem, na meg a molekulák sem léteznének, és az atomoknak is annyi lenne (mégis mi tartaná pályán az elektronokat).


Ha gondolkodsz, rájössz, hogy ez megint egy tudományokhoz fikarcnyit sem értő személy képzelgése. Előbb fogsz megtanulni a víz alatt lélegezni, mint hogy ez bekövetkezzen.

2012. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%
ezt a gyertyagyártók találták ki, hogy vegyél sok gyertyát, mert nem lesz villany, és hiába mondod, hogy MÚÚÚKODJ!
2012. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

[link]



... Tessék elolvadni, akinek van rá ideje. Szerintem nem agymosás, ha már ennyit beszélnek róla, akkor nem lehet kamu. Ne nézzetek bolondnak, de utánajártam és valami biztos, hogy lesz. Ennyi ember nem beszélhet butaságot:S

2012. nov. 9. 13:30
 10/69 A kérdező kommentje:
*elolvasni
2012. nov. 9. 13:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!