Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, engem elgondolkodtatott. Szerintetek mi lesz? ha lehet indokoljátok meg a véleményeteket.. köszönöm :)



2012. nov. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 norby9201 válasza:
2012. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim válasza:

annak a válaszolónak aki azt mondta hogy a maják is megmondták csak nem hiszünk nekik:

www.youtube.com/watch?v=3v67pxeizXo

2012. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim válasza:
az előző kommentelő vagyok. csak elég az öreg maya első mondatát meghallgatnod
2012. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim válasza:
Miért kell amúgy besz*ratni az embereket ezekkel a dolgokkal.. mert én pl nagyon pánikos vagyok sőt pánik beteg vagyok meg mi egyéb.., világ életemben féltem nagyon sok dologtól és ettől is félek azóta mióta bemondták ezt a badarságot.. én ha tehetném építenék egy olyan bunkert , hogy meg óv mindentől de hát ez pénz kérdése az egész.. :D Mondhatja rám bárki , hogy hibbant tyúk meg ehhez hasonlókat.. nem érdekel. De szerintem ennyire bebutítani az embereket és meg félemlíteni ezekkel a dolgokkal nem szép dolog.. :S Annyira hülyeség amúgy ez a dolog... A NASA maga írná ki a honlapjára ezeket a dolgokat ANGOLUL és nem egy oldalon olvasnánk róla... Előző hozzászóláshoz aki írt, hogy egy olyantól tudja aki ért hozzá.. Hát tévedni emberi dolog!:) Meg hogy gondolták azon az oldalon, hogy majd 2 hónapig étlen szomjan marad mindenki?? Meg sötétbe lesznek meg ilyenek? Azért ezen is gondolkozzanak már el az emberek.. 2 hónapig sötétben élni? Úgy hogy semmit nem látunk és semmi nem működik? Gyertyák se életük végéig égnek majd.. Ja meg 2000ben is azt mondták, hogy világvége meg minden., meg most 2011 11 11 11:11-perckor is lesz valami és NEM VOLT SEMMI!!
2012. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim válasza:
100%
Az évszázadok során minden generációban meg volt ez a világ vége hisztéria. Sokan megjósolták, rengeteg híveket szerzet ki mentek a mezőre, hogy most jön a megváltás ekkor meg akkor aztán hupsz ez nem jött össze. Véleményem szerint ez azért van ennyire felfújva mivel azóta van egy olyan negyedik hatalmi ág amit úgy hívnak MÉDIA. Ez által sok emberhez eljutnak ezek "próféciák"... Látom is mivel fogják magyarázni ezek az ezoterikus emberek ha nem történik semmi azon a napon... "Az emberiség nem volt méltó arra, hogy a következő szintre lépjen" Nem akarok senkit megbántani. Azonban alapvetően nem hiszek olyan dolgokban értem itt a vallásokat amit emberek "találnak ki" Senkit nem akarok megbántani, mert nekem is vannak ezotériával foglalkozó barátaim, ismerőseim. De én így gondolom de tiszteletben tartom azt, hogy ki miben hisz... Addig amíg nem látok hiteles forrást addig nem hiszek semmi ilyesmibe.
2012. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:

23. valszolo

tessek itt egy 3D Solar terkep teljesen elethu:) am en nem szamolok a sotetsegel.. mert ha igazis lenne mar reg kitort volna a tomeghiszteria

2012. nov. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

Ez egy 45 perces videó, érdemes megnézni, akinek van rá ideje persze..

http://www.youtube.com/watch?v=mE7plCHwaFk


Én biztos vagyok benne, hogy lesz valami december 21.-én.. De ne nekem legyen igazam, és 22.-nén együtt sörözzünk vígan :) Köszönöm a válaszaitokat!!

2012. nov. 12. 08:03
 50/69 anonim válasza:
89%
Nagyon remélem, hogy, akik itt 100% meggyőződéssel, észérvekre süket füllel váltig állítják, hogy 1,5 hónap múlva apokalipszis lesz(mert 1-2 jóskablogon ezt írták), december 22-én, mikor nem lesz semmi, majd jól elgondolkoznak a saját ostobaságukon. De nem ez lesz, hanem rántanak egyet a vállukon, aztán terjesztik a következő hülyeséget, amit majd 2013-ra találnak ki a trollok.
2012. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!