Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, engem elgondolkodtatott. Szerintetek mi lesz? ha lehet indokoljátok meg a véleményeteket.. köszönöm :)



2012. nov. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami annyira lassítaná az űrben az elektronokat, hogy megálljanak, ahogy állítólag abba a térrészre érne a föld pont 21-én :D. Akkor tudnánk róla, pl abból a térrészből nem jönne sugárzás, de fény sem !


Eszméletlen ostobaság amit linkeltél.


Ne félj 21-étől, valszeg nem lesz semmi sem. Iszok aznap este egy jó citromlevet, úgyhogy max magas légköri CO2 kell számolni, de ez a max !

2012. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem elképzelhető. Ne csak ezoterikus szemszögből nézzétek.

Hanem csillagászatilag is, ami egy tudomány és nem hokuszpók...

Dec.21-én érdekes bolygóállás lesz. Ez TÉNY.

Aminek igenis nagyon érdekes hatásai lehetnek.


2012 december 21.-én Naprendszerünk központi csillaga - a Napunk - és a saját pályájukon körülötte keringő bolygók nyílegyenesen fognak sorban állni egy másik csillagrendszer (másik Naprendszer) Központi Csillaga (Napja) előtt, tehát, a Szíriusszal sorban szemben. A bolygók hatalmas energiái összeadódva érik egymást, és érik a Földet olyan jelentős kihatással, amit igazából felfogni sem tudunk, hiszen a 3 dimenziós létünk ön kívüli magasabb létező dimenziók kapuit nyitja meg előttünk.


Nézegessétek egy kicsit a csillagászati oldalakat is.

2012. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

"Dec.21-én érdekes bolygóállás lesz. Ez TÉNY."


Nem igaz. A linkekben küldöm, hogy fog kinézni a Naprendszer a kérdéses napon. Egyben ajánlom a honlapot az ilyen jellegű dolgok gyors leellenőrzésére.

[link]

[link]

2012. nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
100%
December 22.-én megbeszéljük.
2012. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
21%
2012. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:
Ha túléljük, minden válaszolót meghívok egy korsó sörre ;D
2012. nov. 10. 13:02
 27/69 anonim válasza:

Kérlek, ne olvassátok a a fénylény blog nagyon elvont és sok hiszékenyt magábaszippant.

Fizikusokat kérdezzetek, és a Nasa-t, cnn-t nézzétek. Persze ha akarnak vmit titkolni, úgyis eltitkolják.

Karácsonykor írjatok újra, mit éltetek át...

2012. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
És ha nyílegyenesen sorba állnának a bolygók, ahogyan nem fognak akkor mi lenne? mitől nyílna meg egy másik dimenzió?....
2012. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
18%
dr. Szenthelyi Árpád fizikus és Ő megmondta, hogy jönnek a Reptoidek !
2012. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
60%

Én mikor ezt egy másik helyen olvastam, azt írták, hogy állítólag ezt egy magyar kutató vette észre, közben valószínű, hogy innen másolhatták. Eltudom képzelni, hogy ez megtörténhet, viszont azt nem, hogy ezt ennyire pontosan megtudják mondani, hogy X nap Y óra. Olyan dolgok történhetnek, és lehet, hogy fognak is történni, amit az ember el sem tud képzelni. Az érdekessége a dolognak még az, hogy ha hirtelen világosodik meg minden a 3 napos sötétségből akkor mindenki megvakulna, tehát ez nem csak az emberiség 10%-át jelentené, hanem az egész emberiség pusztulását.


Az előzőknek.: Ha valóban ez megtörténik, a médiában ezt akkor sem jelentenék be.. A fölrengést is sok helyen már hónapokkal azelőtt, hogy megtörténik már tudnak róla, de nem jelentik be a médiának, mert az emberek bepánikolnának, és menekülésükkor agyontaposnák egymást, így több ember halálát okoznák, mint a természeti katasztrófa. Mivel a 3 napos sötétség esetében még menekülni sem lehet, így többen öngyilkossághoz fordulnának, vagy éppen megőrülnének.


Egyébként mikor kapunk sört?XD

2012. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!