Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, engem elgondolkodtatott. Szerintetek mi lesz? ha lehet indokoljátok meg a véleményeteket.. köszönöm :)



2012. nov. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
94%
Vegyétek már észre, hogy ez egy "pszichikai hadviselés", amit művelnek ezzel a "jajj jön a világvége" feelingel. Az emberek egy része vevő erre a degenerált stílusra. Emlékezzetek vissza arra, hogy milyen balhét csináltak 2000 előtt, aztán minden éven jött a vég. Jött a Nibiru, meg minden f@szság. Szánalmas....
2012. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%
jaaj vilag vege meg blabla!!! nem lesz itt semmi... figyelem eltereles az egesz
2012. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 norby9201 válasza:
2012. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Szegény reptoidok szomorúak lesznek hogy megint elmarad az invázió. :(
2012. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim válasza:
68%

1. Az egész Földön, 2012.12.21-én 10 óra körül Moszkvai idő szerint néhány perc alatt elsőtétül minden és teljes csend lesz. Nem lesz semmilyen fény, áram, távkapcsolat (telefon, internet stb), hangok és semmi sem fog működni.


-IGEN,mikor este szépen lefekszel aludni,akkor teljes sötétség lesz.

-IGEN,ilyenkor se nem telefonálsz,nem tévézel stb. :D

-IGEN,hangok sem lesznek,mert gondolom,vmi szépet álmodhatsz,(vagy nem :D )!!


2. Ez a sötétség kozmikus illúziókat, fénykisüléseket és emberi illúziókat fog kiváltani, amely 3-4 napig fog tartani. Semmitől sem kell félni, sem tartani.


-IGEN,hiszen az álmaidban bármi megtörténhet!!! :D

-IGEN,ne félj,ne tarts semmitől,mert felébredsz majd!!! :D


3. A végén ismét előjön a Napfény és ismét érezhető lesz a nyugalom és béke. Az állatok természetes megérzésük szerint fogják érezni, hogy eljön a „Kozmikus sötétség“ és el fognak rejtőzni. Az emberek a városokban nem fogják érezni annyira az eseményeket, ezért több halálos esemény és tébolyodottság fog bekövetkezni. Az emberiség 10 %-ka elhunyhat.


-IGEN,ha reggel felébredsz,akkor világos van.

-IGEN,az állatok elrejtőznek,ez a természet rendje!!! :D

-IGEN,végül is szinte naponta hal meg ennyi ember.

-IGEN,az emberek nem éreznek semmit,mert a saját dolgukkal vannak elfoglalva.


4. A ciklusváltásnál jó lenne , ha felkészülnének úgy, hogy minden 2012 évi kötelességet befejezzenek, többet nem szabad felvenni és minden tartozást kiegyenlíteni.


-IGEN,ne vegyél fel több hitelt,mert azt az életed végéig fizetheted.


5.Készítsenek élelmiszer tartalékot 2 hónapra, mivel az elektromos hálózatot csak nehezen és fokozatosan fogják tudni rendbe hozni.

-IGEN,sajnos ide jutottunk,hogy jobb ha most bevásárolgatsz,mert az élelmiszer árak már az egekben vannak,jobb ha most raktározol,még olcsó!!! :)


Jó ha otthon lesz vízkészlet, tüzifa, gyertya világításra,tűzhely, mivel december 21-től nem fog működni az elektromos hálózat.

-IGEN,igaz ez is hiszen a hiteleken kívül nagyon sem a vizet,sem a gázt és a többit sem tudják kifizetni az emberek!!


6. A világ minden kormánya megkapta ezt az információt a „null síkról“ különböző forrásokból, de az embereknek nem tudnak vagy nem akarnak segíteni. Csakis saját magunkra hagyatkozhatunk.

-IGEN,ez is így van,gondold csak át. (egy kis segítség= EUnió)

Tud mindenki a megszorításokról,ezt közölték az emberekkel is,tud mindenki róla,és nincs segítség,csak magunkra számíthatunk!!!)


7. A Föld áthatolása a „ galaktikus null síkon“ kialakult helyzet végett megváltoztatja az embereket.A fejlett és fejlődő országokban új tudományos és spirituális nézetek, új egészségvédelmi rendszerek és új emberi viszonyok (becsület, tisztesség) fognak kialakulni. Ez lesz az emberiség hosszú fejlődésének egy újabb szakaszának a kezdete.

-IGEN,sajnos!!!!Már leírtam ezeket!!!!Szegénység,munkanélküliség,az emberek felháborodnak és a többit már találjátok ki....fejezzétek be !! :D (bocsi h hosszú lett,de így teljes) :D

2012. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim válasza:
100%

[link]



A maja naptár!!! Csak egy ciklus vég,nem világvége!!! Mondjuk úgy olyan,mint nekünk a 2012.dec. 31. 23:59 és a 2013.01.01. 00:00 ,itt pedig ez a váltás!!!



Előző,ez tetszik!!! :DDDDDDD Pusztulok,még most is rajta!!! Főleg ez "igen,...álmodsz vmi szépet (vagy nem) " :D hehe

2012. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim válasza:
100%

:))) Én is utána néztem,és tessék:


A maja naptár egy ciklusa tehát 2012-ben valóban véget ér. Ebből azonban senki, a maják sem következtettek arra, hogy a világtörténelemnek ez lenne a vége. December 31-én, amikor a mi naptárunk egy "ciklusa", azaz egy év véget ér, mi sem beszélünk világvégéről, hanem - ha megérjük az újév napját - új naptárt veszünk.


"A legizgalmasabb dolog az, hogy most már látjuk, a maják több száz éven át végeztek ilyen számításokat, mielőtt rögzítették volna ezeket a kódexekben" - mondta Aveni. A kutatók azt mondják, hogy a szimbólumok egyfajta világszemléletet tükröznek. "Az ősi maják azt jósolták, hogy a világ folytatódni fog, hogy mostantól 7000 évre a dolgok pontosan ugyanolyanok lesznek, mint most" - mondta Saturno. "Mi állandóan a befejeződéseket kutatjuk. A maják arra kerestek garanciát, hogy semmi sem fog változni. Ez egy teljesen más gondolkodásmód."

2012. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 ROUGE77 ***** válasza:

dec21-én este nyolc órakor az asztro szoftver szerint ekképen fognak állni a bolygók

NAP negyedfény URANUSZ

NAP hatodfény NEPTUNUSZ

NAP Egyutallas PLUTO

MERKUR Egyutallas VENUSZ 0° távolságot jelöl

MERKUR Szembenallas JUPITER 180° távolságot jelöl

MERKUR Trigon HOLD 120° távolságot jelöl

VENUSZ Szembenallas JUPITER

JUPITER Egyutallas LILITH(A hold másik oldalát nevezik Lilith-nek)


Több együtt állás is történik.

A bolygóknak pedig hatása van a földre


A negyedik dimenziót az idővel azonosítják

A sík a második dimenzió a vonal az egy a pont a nulla.

A másik linket is elolvastam amit a kérdező belinkelt

arról az a véleményem,hogy olyan mintha a reinkarnáció keveredett volna a keresztény eszmékkel,ennél fogva nem értem a kettő hogyan találkozhatott egymással .. Már csak azért sem tetszett mert túl sok keresztény vonatkoztatás volt a cikkben.. No meg korábban azt olvastam a dimenziókról ,hogy vannak alteregóink a párhuzamos világokban. Ennél fogva ha a 3.dimenziós énünk átkerül a negyedikbe akkor mi lesz a negyedikbe élő énnel? Ő meg az 5dikbe kerül vagy összeolvadunk az alteregónkkal vagy mi? Erről egyik dimenziós cikk sem ír semmit csak a nagy vallásos hablaty-ot vagy a pánikot keltő baromságokat.

Na meg ott az ellent mondás ,hogy azt írja a föld összeomlik és bele süllyed a negyedik dimenzióba és akik nagyon ragaszkodnak a 3.dimenzióhoz vissza kerülnek oda ahonnét jöttekxd ha összeolvadt a kettő vagy megsemmisült akkor,hogy a túróba kerülhet oda vissza?xd Ellenmondásos pontok, a null síkos megfogalmazásos cikkben is bőven vannak..

Különben én szeretném ha változna a világ,és belső késztetést érzek a spirituális eszmék irányába ,és oda nem fér bele semmi féle Jézusi és Hindu vallási eszme..

Egyébként amikor azt olvastam ,hogy "új szüleink lesznek akik nagyon fognak szeretni" az jutott eszembe kinek kellenek új ez meg az ha vannak olyan lelkek akiket szeretünk akkor az adja a legnagyobb boldogságot ha azok velünk lehetnek akiket szeretünk! S ha egy jobb világban lehetünk együtt akkor minden oké,de ha azok nem lehetnek velünk akiket szeretünk akkor nem ér az egész gondolat menet semmit,amit az a bugyuta vallásos cíkk leírt.

Erről mit gondolsz kedves kérdező?:)

2012. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim válasza:

Kedves kommentelők, akik a kérdéses cikk valóságalapját próbáljátok alátámasztani! Ha már egyáltalán megfogalmazódott az apró pici agyatokban a felvetés, hogy talán van némi hiteles forrása a sztorinak (aminél azért legyünk őszinték, a Csillagok háborúja ezerszer hihetőbb, és tudományosan megalapozottabb...), és hivatkozni próbáltok további rendkívül tudományos oldalra, akik szintén jól megmondták, akkor próbáljatok valami komolyabbat találni, mint pl. a [link] vagy a [link] Alapvetően nem érdekel ez az egész, higgyen a sok agyhalott, amiben akar, de már elegem van a milliónyi spamból, és a közösségi oldalakon megjelenő rémhírterjesztésből. Zárjuk rövidre a témát, íme a NASA hivatalos közleménye a témában (ha már az eredeti cikk is rájuk hivatkozik...): [link]


Aki nem tud angolul, annak röviden lefordítom: AZ EGÉSZ EGY NAGY HÜLYESÉG!!!!!!!!

2012. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Marhaság...
2012. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!