Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, engem elgondolkodtatott. Szerintetek mi lesz? ha lehet indokoljátok meg a véleményeteket.. köszönöm :)



2012. nov. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim válasza:
65%
nem lesz semmi áram és mégis tisztelet meg stb., béke lesz?:D ez még egy mesébe se így lenne
2012. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim válasza:
90%
2012. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
56%
Hitetlen nemzedék.
2012. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim válasza:
100%

1. Ha ez igaz lenne, akkor a Nasa "hivatalosabban" közölte volna, ez elég gyerekes fogalmazás. Mellesleg a tébolyodás és a többi úgy hangzik, mintha valaki inkább egy mesét írt volna.


2. Akárhol nézem a neten, minden oldal valami blog. Semmi hivatalos webcím, mellesleg ha ez igaz lenne, már az emberiséget tájékoztatták volna.


3. Sok mindent találtak már ki a világvégére, ez egy új szerzemény. Én nem hiszek benne.


És most ezt senki se vegye leszólásnak, én csak közöltem a tényeket!:)

2012. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
A világvége 12 évvel ezelőtt megtörtént! Aki mást mer állítani, az rémhírterjesztő!
2012. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 h4ck3rb0x válasza:
hülyeségnek tartom. gondoljunk csak az akkumulátorra.. hirtelen elvesztené a lítium az erejét és pár nap múlva visszatérne?
2012. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim válasza:

[link]


HA egy kicsit is tudtok angolul elolvassátok és amúgy pár mondatból megértitek.. :D

2012. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim válasza:
19%

Én csak annyit tudok írni, hogy azért, mert az emberi elme nagyon sok mindent egyszerűen nem tud felfogni, az nem azt jelenti, hogy nem is létezik, és nem fog bekövetkezni.

Egyébként nem olyan régen láttunk egy doku filmet talán a Spectrumon, és abban arról volt szó, hogy amerikában konkrétan luxus betonbunkereket építenek a társadalom bizonyos rétegeinek.. bemutatták a technológiát, milyen anyagokból, milyen vastagok a falak, hogy néznek ki ezek a bunkerek! Nem semmi volt..

Sőt, a Viasat History-n is volt egy ilyen műsor.

De ha ez nem elég, engem egy olyan ember biztosított arról, hogy valóban lesz "valami" dec. 21-én, akiről biztosan tudom, hogy "érti a dolgát"!

De meggyőzni senkit sem akarok, mindenki meg fogja tapasztalni majd, ha itt lesz az ideje, de azért nem árt felkészülni!

2012. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim válasza:
28%

A legtöbb ember kicsit nyugtalanná válik a „vég” szó hallatán. Általában nehezen kezeljük a változásokat. Az emberi természet része, hogy szeretünk ragaszkodni a jól megszokott dolgokhoz, még akkor is, ha azok ártalmasak nekünk.


De mi lenne, ha inkább úgy fognánk fel a dolgot, hogy 2012 a szenvedés, a sötétség és az tudatlanság végét jelenti? Így máris jobban hangzik, nem? Egy szebb, új korszak eljövetele csak a szenvedésért felelős rendszerek és emberek számára jelent fenyegetettséget. Ez a folyamat megy végbe most. A mostani tarthatatlan állapot megdől, és új, magasabb rendű lehetőségek tárulnak elénk.


De nem kell félelmetes, elképzelhetetlen dolgokra gondolni. Például már évek óta tudjuk, hogy egyszer kimerülnek a Föld kőolaj forrásai. Tettünk ellene valamit? Nem. Csak még több olajzabáló autót gyártottunk. Eljött az ideje, hogy változtassunk ezen. Új, fenntartható energiaforrások után kell néznünk és alkalmaznunk kell őket.


Ilyen hatalmas változásokat jelent ez az év. Idén, az emberiség egy magasabb tudatállapotba emelkedik - de mindez nem megy varázsszóra. Keményen kell dolgoznunk és ki kell javítanunk az előző kor hibáit, hogy helyükbe új, hosszútávon is tartható, jól működő megoldásokat ültethessünk.


A maják tudták, hogy be fog következni ez az időszak. Asztrológusok és asztronómusok voltak, akik látták az univerzum és az emberiség közti misztikus kapcsolatot. Viszont úgy tűnik, ez a szoros összeköttetés fellazult ebben a rohanó világban, ahol az anyagi javak, a felszínesség és a tudatlanság került előtérbe, elnyomva a világ igazi értékeit. Újra fel kell fedeznünk ezt a kapcsolatot, hogy megérthessük a most végbemenő változásokat.

2012. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim válasza:
100%

Érdemes elolvasni!


[link]

2012. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!