Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Mit gondoltok erről? Elég ijesztő

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, engem elgondolkodtatott. Szerintetek mi lesz? ha lehet indokoljátok meg a véleményeteket.. köszönöm :)



2012. nov. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
98%
" Ennyi ember nem beszélhet butaságot:S" - erre csak ezt tudom mondani: Együnk lószart, sokmillió légy nem tévedhet.
2012. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ostobaság :) Kozmikus nullsík ? Nincsen áram ? :D
2012. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
100%
bocs nem olvasom el az eredetit végig. de azt mivel magyarázza, hogy a nap fénye nem jut el a földre? :)
2012. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha a NASA ilyen módon fogalmaz, akkor Gazsi a szomszédból ledoktorálhat kvantommechanikából.
2012. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
81%
Annyira rettegek,hogy ki se merek bújni az asztal alól.
2012. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem agymosás, ha már ennyit beszélnek róla, akkor nem lehet kamu."


De igen. Sőt, éppen ezért kamu, mert nincs hiteles forrása, csak az emberek között terjed szájról szájra.


Olyanok ezek az elméletek, mint a láncleveles hoaxok (vagy spam-ek). Például az, amikor valaki kitalálta, hogy Bill Gates elosztogatja a vagyonát, és küldd tovább 10 embernek, és akkor kapsz 500$-t, merthogy egy próbát megér. Egyetlen ember találta ki, és több évig körözött a neten, közben persze tucatnyiszor leleplezték.


Kedves kérdező, te bevetted ezt a hoaxot, és már tovább is küldted tíz embernek. Igaz, hogy a kérdést kb százan látták és ebből kilencvenen már pontosan tudják, hogy kamu, a maradék 10% elég ahhoz, hogy ez terjedjen. Ne csináld többször! Az előbbi válaszolók már konkértan erről a próbálkozásról is megmondták, hogy miről lehet felismerni az átverést. Több szót nem érdemel.

2012. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség:D
2012. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,ha véleményt kérdezel akkor miért meggyőzni akarod az embereket?Ne érts félre,ez nem letolás,csak írom.
2012. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Azért, mer feltettem egy kérdést.. amire érkeztek válaszok, de indokot nem kaptam.. Egyedül 16-os válaszadónak köszönöm, ő normálisan választ a kérdésre, és nem úgy, mint egy öt éves..köszönöm :)

2012. nov. 9. 16:27
 20/69 anonim ***** válasza:
Valamit nem ertek minek sotetito ha sotet lesz?:-)
2012. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!