Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » S. O. S! Mentsük meg a világot...

S. O. S! Mentsük meg a világot a dec 21-ei végtől. De hogyan?

Figyelt kérdés

Az a véleményem, hogy a december 21-i világ megsemmisülést nem kerülhetjük el(az okok lentebb). Viszont hosszas karma-dinamikai kutatással találtam egy utat, amivel elkerülhető lenne a nullsík.


Normálisan az idő úgy telik, hogy a jelenmutató a ma után átcsúszik a holnapba. Azért vagyunk bajbab, mert december 21-én az idő számegyenes véget ér. Ha ezt eléri az idő mutató leesik a végén. Ezt mutatja a maja naptár. És ezért elkerülhetetlen a vég.


Viszont, ha a december 21-edike előtti pontra mindig beiktatódna egy újabb nap, akkor a jelen mutató soha nem érné el a számegyenes végét és a világ megmenekülne. Magyarul fel kell duzzasztani az időt ezen a ponton, hogy a további történelem mindig december 21 előtt történjen. Úgy képzelheted el, mint egy kis hurkot, ami ott fúvódik a számegyenes vége előtt.


A kérdés az, hogy hogyan... Milyen technikát kellene alkalmazni? Miért pont azt? És hogyan?


ui:

Csak komoly válaszokat kérek!!



#vége #december #időszámegyenes #megmentési-akció
2012. nov. 12. 19:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
Ne beszéljetek róla!
2012. nov. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más teendő, mint az összes buszba, vonatba, repülőbe, autóba, motorba beépíteni egy fuxukondenzátort és december 20-án 23:00kor gyí. Onnantól kezdve minden nap vissza.
2012. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

És ha világvége lesz, akkor mi van? Egy átlagember hogyan készül fel? Te hogyan készülsz fel rá? És miért a majáknak van igazuk, miért nem nekem? Megjósolták, hogy 1492-ben valami idióta óceánontúli személy jön és a felfedezésének köszönhetően eltörli őket a föld színéről? Nem? Hát ennyit az ő világvégéjükről, siettek 500 évvel. Ők se tudtak rá felkészülni, te sem fogsz. Ha lesz világvége, akkor a vége az vége, nem lehet alóla kibújni. De ez nem az.


Mellesleg nem lesz világvége. És ez nem vicc. Törődj bele. Aztán meg majd jön a 2017-es meteorbecsapódás világvége, majd 2033-ban Krisztus feltámadása után 2 ezer éves világvége, meg köztük még 5-6 médiasztárok jóslatai, első 100 éves ufóévforduló világvége, meg Justin Bieber kiadja a világvége albumot, és lehet emiatt a tévében ezer szennyet leadni, amin mindenki agybajt kap.


Ilyen volt 12 évvel ezelőtt is az ezredforduló elektronikai világvége, nem voltál ott, mi? Hát ennyire kamu az egész.

2012. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
81%
Hívjátok segítségül a bolygó kapitányát.
2012. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
77%
A karmadinamikai kutatásnál kezdett el fájni a herém.
2012. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

#23 hát, én is azt remélem, hogy nem lesz világ vége... Erről szól a topik. Ezen dolgozom. Meglátjuk sikerül e megakadályozni. Biztos vagyok benne, hogy máshol is végeznek valami meditatív eljárásokat a dolog eltérítésére.

Decemberben majd kiderül. Ha meg megmarad a világ jól dolgoztunk!

2012. nov. 13. 16:41
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett kitörölni a kommentemet? Pedig tényleg az olyan emberektől kell megmenteni a világot, mint a kérdező... a bolondok nagyobb veszélyben tartják a Földet, mint az állítólagos világvége...


"Magyarul fel kell duzzasztani az időt ezen a ponton, hogy a további történelem mindig december 21 előtt történjen."

Ennél a résznél pedig hangosan felröhögtem... XD

2012. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

" Ha meg megmarad a világ jól dolgoztunk!"

Na kezdődik. Majd nehogy már a kedves ezoterikusok kitalálják, hogy ha nem történik semmi az az ő "munkásságuk" eredménye. Ez már tényleg botrányos.

2012. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem hagyjuk ezt a világvége témát. Aki hisz benne hisz aki nem nem! :)


December 21.-én ugyis MINDEN KIDERÜL. :)

2012. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
62%

6-os!

Ehhez Ch. Norris nem lesz elég! A feláldozhatóak egész csapata kelleni fog! :P

2012. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!