Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » S. O. S! Mentsük meg a világot...

S. O. S! Mentsük meg a világot a dec 21-ei végtől. De hogyan?

Figyelt kérdés

Az a véleményem, hogy a december 21-i világ megsemmisülést nem kerülhetjük el(az okok lentebb). Viszont hosszas karma-dinamikai kutatással találtam egy utat, amivel elkerülhető lenne a nullsík.


Normálisan az idő úgy telik, hogy a jelenmutató a ma után átcsúszik a holnapba. Azért vagyunk bajbab, mert december 21-én az idő számegyenes véget ér. Ha ezt eléri az idő mutató leesik a végén. Ezt mutatja a maja naptár. És ezért elkerülhetetlen a vég.


Viszont, ha a december 21-edike előtti pontra mindig beiktatódna egy újabb nap, akkor a jelen mutató soha nem érné el a számegyenes végét és a világ megmenekülne. Magyarul fel kell duzzasztani az időt ezen a ponton, hogy a további történelem mindig december 21 előtt történjen. Úgy képzelheted el, mint egy kis hurkot, ami ott fúvódik a számegyenes vége előtt.


A kérdés az, hogy hogyan... Milyen technikát kellene alkalmazni? Miért pont azt? És hogyan?


ui:

Csak komoly válaszokat kérek!!



#vége #december #időszámegyenes #megmentési-akció
2012. nov. 12. 19:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
33%

Lehet. :D


De hát C. Norrisnak minden sikerült..:D


Hisz egy okos telefont is hülyére vert. :D

Meg Elszomorított egy Happy Meal menüt. :D

2012. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
89%
Jaaaj most miért vagytok ilyenek szegény kérdzővel.Csak örül,hogy végre a diliházba is bevezették az internetet. :D
2012. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
62%

Megyek,szólok Berényi Mikinek.Az ő pénze és sármja,az én pörgőrúgásom elegendő lesz e hiú de csodás világ megmentéséhez.

Chuck Norris voktam,sziasztok!!

2012. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
75%

én megakadályozom a világvégét! sima ügy. dec 22-én kéretik utalni nekem nagy összegeket (bár nem, mert az szombat lesz, szal inkább 24-én, az még banki munkanap), a világvége megakadályozása miatt! priviben adom a számlaszámomat.

A sikeres akadályozás miatt mondjuk nem ártana már most utalni az önkéntes adományokat, mert sokkal sikeresebben akadályoznám meg akkor az armageddond.


köszi, pápuszi

2012. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
66%
Látom sokan nem érzik át a helyzet súlyosságát.. A lényeg az hogy valamilyen módon fel kell borítanunk a tér-idő-koontinum kényes egyensúlyát.. elmozdítani a időt.... nagyon nehéz. EGy esélyünk lehet, az orgazmus során felszabaduló endorfin és maga az energia hatalmas rezgést képes létrehozni a szublácíós térben. Ha 21-én egy időben dugna és maszturbálna az emberiség jelentős része, és legalább 100-200 millió orgazmus lenne egy időben az általa felszabaduló energiák és rezgésszámok képesek lehetnek arra hogy elmozdítsák az időt...
2012. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

"hát, én is azt remélem, hogy nem lesz világ vége... Erről szól a topik. Ezen dolgozom."

erről szól az egész, mint ahogy általában, hogy az ezoterikusok fontosnak és különlegesnek érezhessék magukat

2012. nov. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

"hát, én is azt remélem, hogy nem lesz világ vége... Erről szól a topik. Ezen dolgozom."


és mégis, mit csinálsz? mert én karbatett kézzel ülök, és hoppá, elmarad a világvége :D

2012. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
48%

élsz még, kérdező? :D

És a többiek?

2013. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!