Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a harmadik szem? Mindenkine...

Mi a harmadik szem? Mindenkinek van? Hogyan lehet kinyitni?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésben többször is olvastam: "a harmadik szem tudat alatti nyitogatása" Én inkább csukva szeretném tartani... Roppant félős vagyok...
2011. jan. 15. 22:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21:46-os: azt nem veszed észre, hogy itt a harmadik szemként is ismert homlokcsakráról van szó, nem a tobozmirigyről?
2011. jan. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Föld Chakra: A gerincben található. Célja a túlélés és a félelem zárhatja el. A chakra megnyitásához el kell engedni a félelmeket.


Víz Chakra: Az öröm chakrája és a bűntudat zárhatja el. Megnyitásához a múlt rossz emlékeit el kell engedni és meg kell bocsátani magunknak.


Tűz Chakra: A gyomorban található. Az akaraterőt befolyásolja és a szégyen zárhatja el.


Szeretet Chakra: A szívben található és a bánat zárhatja el. El kell engedni a bánatot.


Hang Chakra: A torokban található. Ez az igazság chakrája és a hazugság zárhatja el, amit magunkank mondunk.


Fény Chakra: A homlokon található. A tisztánlátás chakrája és a tévhitek zárhatják el.


Gondolat Chakra: A fejben található. A tiszta kozmikus energia chakrája. A földi kötelékek zárhatják el. El kell engedni a kötelékeket.


Ha ezeket kinyitod kinyílik a harmadikszem

2011. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
De ezek a csakrák kinyitása nagyon sok spiriualitásr vesz igénybe
2011. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
37%
12 csak nem az avatarból szedted?
2015. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

"De ezek a csakrák kinyitása nagyon sok spiriualitásr vesz igénybe"


Spirituális generátort jó pénzért vennék, de csak ha van hozzá csakrakábel!

2015. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Dragon girl válasza:
62%
Ha a csakrákról van szó akkor ajánlom a Narutót igaz kicsit hosszú és még ma is fut de mindenre választ ad... Akár még Hokage is lehetsz... XD
2016. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 XneX8113 válasza:

Nekem mostanában kezdett el kinyílni a 3.szemem(kb egy hete,ezért is kerestem rá erre a témára)pedig még csak 13 éves vagyok.

Nagyon ijesztő dolog de az nem minden esetben igaz hogy évtizedek kellenek a kinyitásához..nagyon ki szeretnéd nyitni vagy be szeretnéd csukatni menj el egy természet gyógyászhoz.

Ha ki szeretnéd nyitni akkor egy jó tanács:ne gasználj fluoridot!van pl a fogkremekben és nem csak a fogaknak rossz hanem a 3.szem (ami a többiek kedvéért csak a 6.csakrához a homlokcsakrához kapcsolódik)körül is egy csontszerű réteget képez.

2017. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"homlokcsakráról van szó, nem a tobozmirigyről?"

Csak az a különbség, hogy a csakra egy megfoghatatlan dolog: a gondolkodás CSAK az agyban van, meg az érzések is. Nincsen az semmiféle csakrában.


A tobozmirigy meg egy létező és működő dolog - és AZ a harmadik szem. Még az emberben is megmaradt a látási funkciója is.


Persze akit nem az igazság érdekel, hanem szép, színes mesék... az így járt. Aki ennyire buta, az pontozgat le.

2017. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!