Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elhinnétek a nagymamátoknak,...

Emlya kérdése:

Elhinnétek a nagymamátoknak, hogy látta a Sátánt?

Figyelt kérdés

Pár éve mesélte mamám, hogy amikor fiatal lány volt nagyon rossz volt és egyszer éjjel ment haza apukájával és megjelent és húzta maga felé, alig tudott előre felé menni.

De apukájánál volt valami kereszt és így nem bántotta őket, meg apukája mondta neki, hogy ne nézzen hátra csak előre...

Aztán másnap felszenteltették a házat.

Alig akarta elmesélni mamám nekünk, mondta hogy évek óta próbálja elfelejteni, de kihúztuk belőle.

Tudom, hogy ő SOHA!!! nem hazudna, azóta sajnos már meghalt.

De ez elég furcsa.

Létezhet ilyen, annyira félek, remélem nekem nem fog megjelenni.

Kérlek csak normális válaszokat írjatok. Köszönöm.


2011. máj. 30. 16:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%
Alkohol hatására természetesen!
2011. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Killgun ***** válasza:
82%
Ez lehetséges.Iszonyatos érzés lehet.Én eddig csak 1 lénnyel találkoztam,aki bántani akart.1 árnyal.De az...semmi...Viszont magával a sátánnal találkozni...Isten áldja a nagyid.Remélem,odaát elfelejtette ezt az egészet :'S
2011. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

El, mert magam is láttam álmomban.


22/L

2011. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom hány éves lehetett ekkor de tudod az öregek sokszor az életük vége felé ilyen furcsák leszenek.Képzelődnek stb.nem azt mondom hogy hazudik mert ö látta csak úgy látta hogy nem volt ott.vagyis képzelődött.A szomszéd néni mindig kora reggel felkel és leszedi a terméseket paradicsom stb mert ö látta hogy a manók ellopják(?).Szegény néninek lakat van a hűtőjén mert a manók kilopják a kaját belőle.Nem is szokta sose kinyitni mert akkor ellopják ugyhogy csak azt eszi amit mi adunk neki.

Mamádra visszatérve csak annyit tudok még magyarázatul mondani hogy lehet hogy amikor mentek az apukájával ö még kicsi volt és csak az apja mondta neki hogy ott a Sátán.Ő meg kicsi volt és elhitte

2011. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Előző vagyok az is lehet hgy álmodta.

Sokoszor én se tudom megkülömböztetni azt ami történik és azt amit álmodok.

2011. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Killgun ***** válasza:
58%
Ne keress mindenre tudományos választ.Van megmagyarázhatatlan,ez is egy lehetőség,és az is.Mindenki döntse el maga! ^^
2011. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
11 éves lehetsz
2011. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy nem nevettetek ki.

Mint utólag kiderült, ezt már anyunak is mesélte fiatal korában....

Akkor már inkább az, hogy képzelte vagy álmodta.

De szerintem tényleg ott volt, bár nem tudom...

2011. máj. 30. 17:40
 9/34 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2011. máj. 30. 17:41
 10/34 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem naiv vagy! Nem hihetel el semmit amit TE nem tapasztalsz a saját börödön!!
2011. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!