Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elhinnétek a nagymamátoknak,...

Emlya kérdése:

Elhinnétek a nagymamátoknak, hogy látta a Sátánt?

Figyelt kérdés

Pár éve mesélte mamám, hogy amikor fiatal lány volt nagyon rossz volt és egyszer éjjel ment haza apukájával és megjelent és húzta maga felé, alig tudott előre felé menni.

De apukájánál volt valami kereszt és így nem bántotta őket, meg apukája mondta neki, hogy ne nézzen hátra csak előre...

Aztán másnap felszenteltették a házat.

Alig akarta elmesélni mamám nekünk, mondta hogy évek óta próbálja elfelejteni, de kihúztuk belőle.

Tudom, hogy ő SOHA!!! nem hazudna, azóta sajnos már meghalt.

De ez elég furcsa.

Létezhet ilyen, annyira félek, remélem nekem nem fog megjelenni.

Kérlek csak normális válaszokat írjatok. Köszönöm.


2011. máj. 30. 16:25
1 2 3 4
 11/34 Killgun ***** válasza:
Pfff...Akkor a tudományt tapasztalod a bőrödön,a szkeptikusok istenét?Az új kísérleteket?Nem...Elhiszed?Igen...Ennyit erről...Nézzétek...Létezik,amit nem lehet megmagyarázni.Ezt nevezzük "természet felettinek".Pedig ezek hozzátartoznak az élethez.Természetes dolgok.
2011. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
Nem láthatta, mert ilyesmi nem létezik. Persze mindenki hihet abban, amiben akar, de szerintem annak, hogy nagymamád ezt mondta nyomós oka lehetett (mivel azt írtad, az anyukádnak is mesélte korábban, fiatalabb volt, tehát az időskori "leépülés" lehetősége kizárva). A helyedben inkább azon gondolkoznék, miért is akart ilyen üzenetet átadni, mi lehetett a valódi oka? Vagy ha már tárgytalan egyszerűen felejtsd el. Nincs mitől félned, biztonságban vagy.
2011. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Nyeeeeeeeeeeemm :xD !


Ezt figyeld : Már megőlték a Sátánt !!


http://www.youtube.com/watch?v=egbQGKU96iw

2011. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
fain
2011. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem megölte, csak legyőzte!!!!
2011. máj. 30. 20:48
 16/34 anonim ***** válasza:
Nem. Megmondta hogy megőlte, csak a Mónika mondta hogy legyőzte mert hülye :D
2011. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
16%
Nem! Sátán Atyám az én szívemhez közel áll, tudom hogy nem jelenik meg akárkinek, kereszténynek SOHA nem jelenne meg. Ő az emberiség Igazi Istene, HATALMAS tisztelet járna neki minden élő embertől. A nemlétező keresztény isten szimbólumai semmit nem érnek az én Atyám ellen, ez az egész történet nevetséges. Természetesen nem hazudott nagymamád. Angyali lények szokták magukat Démoni lényeknek álcázni hogy ezáltal keltsék rossz hírét alaptalanul Sátán Atyámnak és az Ő Démonjainak.
2011. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Kanos volt.
2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Ne vicceljétek már el a kérdésemet kérlek, egyedül alszom a szobámban és muszáj mennie a tvnek mert félek, hogy nekem is megjelenik....

Lehet naiv vagyok, ez van...

2011. máj. 30. 22:00
 20/34 anonim ***** válasza:
Már levágták a farkát ne izgúlj, így szégyenl megjelenni.
2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!