Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elhinnétek a nagymamátoknak,...

Emlya kérdése:

Elhinnétek a nagymamátoknak, hogy látta a Sátánt?

Figyelt kérdés

Pár éve mesélte mamám, hogy amikor fiatal lány volt nagyon rossz volt és egyszer éjjel ment haza apukájával és megjelent és húzta maga felé, alig tudott előre felé menni.

De apukájánál volt valami kereszt és így nem bántotta őket, meg apukája mondta neki, hogy ne nézzen hátra csak előre...

Aztán másnap felszenteltették a házat.

Alig akarta elmesélni mamám nekünk, mondta hogy évek óta próbálja elfelejteni, de kihúztuk belőle.

Tudom, hogy ő SOHA!!! nem hazudna, azóta sajnos már meghalt.

De ez elég furcsa.

Létezhet ilyen, annyira félek, remélem nekem nem fog megjelenni.

Kérlek csak normális válaszokat írjatok. Köszönöm.


2011. máj. 30. 16:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

azt nem mondta el a mama h h nézett ki a sátán?

engem ez érdekelne...mert már nekem jelent meg álmomban..

2011. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
De, a szokásos leírás hatalmas test, paták, szőrős és vörösek a szemei. Ijesztő lehet.
2011. júl. 19. 22:49
 33/34 anonim ***** válasza:
hát nekem nem így jelent meg..és sztem ez az ördög volt.a sátánnak sztem nincs teste.
2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Ferry123 ***** válasza:

Én elhiném mivel a mi családunk sátánista de nem tudom miért volt ott a sátán

és sajnálom a nagymamád , és ha ilyen kérdésed lenne akkor nyugodtan írd ide és én válaszolook csf95@citromail.hu

2011. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!