Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elhinnétek a nagymamátoknak,...

Emlya kérdése:

Elhinnétek a nagymamátoknak, hogy látta a Sátánt?

Figyelt kérdés

Pár éve mesélte mamám, hogy amikor fiatal lány volt nagyon rossz volt és egyszer éjjel ment haza apukájával és megjelent és húzta maga felé, alig tudott előre felé menni.

De apukájánál volt valami kereszt és így nem bántotta őket, meg apukája mondta neki, hogy ne nézzen hátra csak előre...

Aztán másnap felszenteltették a házat.

Alig akarta elmesélni mamám nekünk, mondta hogy évek óta próbálja elfelejteni, de kihúztuk belőle.

Tudom, hogy ő SOHA!!! nem hazudna, azóta sajnos már meghalt.

De ez elég furcsa.

Létezhet ilyen, annyira félek, remélem nekem nem fog megjelenni.

Kérlek csak normális válaszokat írjatok. Köszönöm.


2011. máj. 30. 16:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkoznál ezzel a témával és az ilyen természetfeletti dolgokkal nem félnél, ne vegyél ezekről tudomást. Ne járj utána mert magadat fogod felesleges paranoiássá tenni, a nagyid már idős volt, szellemileg kezdett leépülni, kitalált ezt azt, vagy rosszul emlékezett/ becsapták.
2011. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem el, hogy 22 evesen ilyen hulyesegektol felsz. A satan nem letezik, igy nem is fog megjelenni neked, a nagyid csak kitalalta, kepzelodott vagy almodta.
2011. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
nézd, szerintem a nagyid mivel valami olyan rosszat tett hogy isten vagy álmában vagy csak úgy az életben megbüntette! (de lehet hogy csak túl vallásos) (én nem vagyok az csak azért írtam mert tiszteletben tartom mások szokásait,véleményeit) :-)
2011. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nem anyagozott?
2011. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
NEM!!!!!!!!!
2011. jún. 13. 22:04
 26/34 anonim ***** válasza:
Honnan olyan biztos, hogy a sátánt látta? Nem lehetett csak egy sima démon?
2011. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
De az is lehet.
2011. jún. 16. 20:01
 28/34 FöldreSzálltAngyal ***** válasza:

Egy biztos:valami nagyon rosszat látott.Gondolom az édesapja(ugye dédnagyapád) nem viccből mondta h ne nézzen hátra,és nem szórakozásból szentelte fel a házat. Nem biztos,hogy maga a Sátán volt,lehet egy démon.

Mennyi idő telt el a történet elmondása és a halála között?(nyugodjon békében).

2011. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
5 év körülbelül....
2011. jún. 22. 18:46
 30/34 anonim ***** válasza:
Ave Satanas!
2011. jún. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!