Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad nőként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed magad nőként, ha egy számodra vonzó férfi undorodva néz rád?

Figyelt kérdés

Én férfiként kipróbáltam, szépen kiöltöztem öltönykabátba meg elegáns cipőbe ( ilyenkor sokkal több nő néz meg mint általában.)

Azokra a nőkre, akik megnéztek, direkt undorodva néztem vissza.


Olyan meghökkenést láttam az arcukon, hogy csak.


Miért van az a nőknél, hogy egy férfinak biztos bejönnek? És miért kell azon meglepődni, ha valaki esetleg undorodik tőlük?


febr. 22. 12:01
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
97%
Alapból ha egy ismeretlen undorral néz rád, meglepő, akárhogy is néz ki, akármilyen nemű.
febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
97%
Te beteg vagy, nem szoktunk undorodva nézni egy másik emberre csak azért mert ő ránk nézett menet közben. Azon hökkennek meg hogy milyen beteg vagy. 😂
febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
97%
Ez tényleg elég beteg amúgy...
febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

12:03


Értem. De én csak azokra néztem undorral, akiken észrevettem hogy megnéznek, mint férfit ( nem csak véletlen rápillantást értem ez alatt).


Nem egyből undorral néztem rájuk, hanem először kedvesen, majd direkt arra reagálva néztem vissza undorodva, hogy ők megnéztek.

febr. 22. 12:08
 5/55 A kérdező kommentje:

12:04


Tehát akkor a nők nagy része is beteg?


Mert ha egy átlagos vagy az alatti férfi megnézi őket, akkor ők is undorodva szokták jelezni, hogy nem jön be nekik a férfi.

febr. 22. 12:12
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hanyok ele, tenyleg senki nem tudna undorral nezni ram. Amugy ha nem vagyok az esete, miert kene undorodnia mindjart? Vagy azt nem irtad, tapadnom is kell ra?
febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
18%

Barátom is csinálta rzt .ikor más nők lesik(és ott vagyok mellette is), elforful tőlük vagy engem kezd el puszilgatni előttük direkt.

En is láttam azokat a sertődött fejeket :D


Lassan meg is értem miert mondja hogy minden nő egy k-va. Ezek tényleg azok. Nyomulnak, hívogatják, lesik. Hányàs.

febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
96%

#5: Soha egy nő sem nézett rám undorral (pedig kevés nőnek jövök be), max közömbös arccal, mint ahogy én is közömbös arccal nézek mindenkire, aki nem a barátnőm.


Szerintem nem tudsz testbeszédet értelmezni.

febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom milyen a nők nagy része, de én nőként soha nem néztem undorral senkire sem. Még a Blahán a húgyban fetrengő csövesre sem, mert ő is ember. Ha neked ennyire futja az agyi szinted, akkor csak sajnállak. Én sem vagyok egy hatalmas gyönyörű szépség (átlagos vagyok abszolút minden tekintetben), de nem vettem észre, hogy valaha bárki is undorral nézett volna rám. Maximum megmondták, hogy nem vagyok az esetük, nem szeretnének velem randizni.
febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

12:18


Persze, nem kéne undorodnia nyilván. Ez az egész csak a hipotetikus dolog, meg én is csak kísérletképpen néztem rájuk úgy.


Csak azért nézne rád úgy, mert ezzel válaszolna neked nonverbálisan, hogy nem jössz be neki. Tehát valójában lehetnél neki teljesen semleges is, vagy akár még be is jöhetnél neki, csak azért csinálná, hogy nonverbálisan jelezze, hogy nem vevő rád.


Ezt amúgy a nők a mindennapi életben elég gyakran alkalmazzák. Miért ne csinálhatnák ugyanezt a férfiak is a nőkkel?

febr. 22. 12:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!