Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad nőként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed magad nőként, ha egy számodra vonzó férfi undorodva néz rád?

Figyelt kérdés

Én férfiként kipróbáltam, szépen kiöltöztem öltönykabátba meg elegáns cipőbe ( ilyenkor sokkal több nő néz meg mint általában.)

Azokra a nőkre, akik megnéztek, direkt undorodva néztem vissza.


Olyan meghökkenést láttam az arcukon, hogy csak.


Miért van az a nőknél, hogy egy férfinak biztos bejönnek? És miért kell azon meglepődni, ha valaki esetleg undorodik tőlük?


febr. 22. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:

Csak a kérdésre válaszolva, nem a kifejtett szituációra reagálva: szarul.

Nem azért, mert biztos voltam benne, hogy bejövök neki (is meg a többi férfinek is), és meglepődtem, hogy nem. Sosem volt ekkora arcom... Hanem amiatt, hogy már megint így jártam: aki nekem tetszik, annak én nem. Mindig ez van. És nem, sosem top pasikat nézegetek, a legutóbbi maholnap 45 éves, alacsony, vékony, inkább furcsa arcú, mint jóképű, szóval nagyon nem egy minden nő álma típus, de nekem tetszik.

febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%

Bárkire furán néznék, ha undorodva nézne rám csak azért, mert ránéztem, azt hinném, valami mentálisan sérült.


A nők meg nem szoktak rendszeresen undorodva nézni vissza férfiakra, csak ha úgy nézed, mint akinek mindjárt kiugrik a szemgolyója a helyéről, mert ez gáz. Ha esetleg valaha csúnyán is néztem valakire, nem szoktam direkt, de lehet volt ilyen, az valószínűleg azért volt, mert bal lábbal keltem eleve és épp minden zavart. Egyéb esetben ha valaki csak rámpillant, de nekem nem jön be, semmilyen arcot nem vágok, maximum igyekszem kerülni onnantól a tekintetét, hogy ne képzeljen semmit a dologba.

febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
95%
Nem csináltál ilyet, ez csak a hülye fantáziád. Az nem tiszta benned, hogyha nem akar vki összejönni veled, nem azt jelenti, hogy kapásból undorodik is.
febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

12:26


Mert 99%-ban csak pozitív reakciók érik általában ezeket a nőket. Talán ezért lepődnek meg úgy.


Szerintem ez nagyon káros, és egyfajta nárcisztikus személyiséget okozhat, ha valaki szinte soha nem találkozik negatív visszajelzésekkel. Mert más különben nem lepődnének meg rajta.


Átlagos férfiként ez szinte mindennapos sztori, hogy még csak meg se nézem a nőt, és direkt ezzel az undorodó pofával néznek rám, hogy még csak véletlenül se jusson eszembe akarni tőlük valamit.

febr. 22. 12:44
 15/55 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodtan add vissza a kölcsönt ha attól jobban érzed magad, de jó lenne ha időközben felhagy
febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
31%
nál vele. Mert magaddal cseszel ki ugyanis kár pazarolni az időd olyan nőkre akiknek nem tetszel.
febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

12:27


Akkor neked szerencséd van, vagy ki tudja de én mást tapasztalok. Nem minden nő viselkedik így nyílván, de rám elég sok nő reagált így.

febr. 22. 12:49
 18/55 A kérdező kommentje:

12:28


Persze, értem, hogy rád soha nem nézett senki undorodva. Itt van a különbség a nők és a férfiak között. A férfiak egy jó része sajnos ezt megtapasztalja.

febr. 22. 12:53
 19/55 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező tudnál linkelni valamilyen fotót vagy videót erről az undorodó arckifejezésről? Nagyon valószínűnek tartom hogy nagyon benézel valamit a testbeszédet és az arckifejezéseket illetően!
febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az sokkal nárcisztikusabb, hogy te azt képzeled, hogy direkt téged néznek az emberek az utcán, járműveken, csak hogy kifejezhessék az undorukat, elárulom, az égvilágon senki nem foglalkozik senkivel kint, menet közben, senki le se szarja, hogy te is ott vagy, mindenki a saját dolgaival van elfoglalva, azon gondolkodik, eléri-e a csatlakozást, mi legyen az ebéd, jöhetne már a fizu, írnom kell a Katinak, hogy hánykor talizzunk, de egy fsz volt tegnap a főnök, remélem ma jobb napja lesz, jaj elfelejtettem reggel megetetni a macskát, de jó ez a zene, fú mindjárt ZH, stb stb stb.

Akinek esetleg annyira üres az élete meg a feje is, hogy ráér azzal szórakozni, hogy random emberekre vágjon undorodó arcot, azzal nem tudom, mit foglalkozol, de ez biztos, hogy nem mindennapos eset.

febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!