Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad nőként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed magad nőként, ha egy számodra vonzó férfi undorodva néz rád?

Figyelt kérdés

Én férfiként kipróbáltam, szépen kiöltöztem öltönykabátba meg elegáns cipőbe ( ilyenkor sokkal több nő néz meg mint általában.)

Azokra a nőkre, akik megnéztek, direkt undorodva néztem vissza.


Olyan meghökkenést láttam az arcukon, hogy csak.


Miért van az a nőknél, hogy egy férfinak biztos bejönnek? És miért kell azon meglepődni, ha valaki esetleg undorodik tőlük?


febr. 22. 12:01
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

12:57


Nem képzeltem, hogy direkt engem néznek az emberek, hanem egyes esetekben előfordul. Nem minden nő csinálja ezt, de van egy pár.

febr. 22. 13:26
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

"csak azért és úgy nézek rá az eladó csajra, hogy az én fejemben semmi más nincs azon kívül, hogy venni szeretnék valamit. A csaj szinte direkt félrenéz, mintha ezzel jelezné, hogy nem akar tőlem semmit"


Ezt belemagyarázod. Fogalmam sincs, hogy néznek, mit néznek az eladók, mert nem akarom őket felszedni. Te minden elnézésbe belelátsz egy neked szóló üzenetet.

febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy azért néztek mert furán, alkalomhoz nem illően öltöztél, és azért hökkentek meg, mert fejeket vágtál, mint egy óvodás?


Amúgy szomorú kis embernek tűnsz. Lehet keresned kéne valami hobbit a netezésen kívül.

febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

13:09


Férfiakkal azért nem lehetne ugyanezt a helyzetet eljátszani, mert ők nem néznének meg úgy, hogy akarnának tőlem valamit. Vagy hét szinte elhanyagolható az esélye. Max egy melegbárban talán.

febr. 22. 13:29
 35/55 A kérdező kommentje:

13:15


Aha.

febr. 22. 13:30
 36/55 A kérdező kommentje:

13:17


Na akkor megnyugodtam. Már azt hittem annyira gáz vagyok. De pont azért csodálkoztam is, mert közben meg vannak akik meg néznek, meg volt már szép barátnőm is szóval nem értettem a dolgot

febr. 22. 13:32
 37/55 anonim ***** válasza:
77%
Jaaa, ezt egyes férfiak is csinálják, mikor pl ott van mr díszpinty (menőség, óra, séró, megoldjuk pofa), valaki ránéz mert benne van a látómezőben, ő ezt lefordítja magában hogy ő akkor gyönyörű és mindenkinek kell, és akkor vágja a flegma pofát, emeli az állát néz le :D Közbe pl nekem nem is tetszik inkább röhejes a feje. Eleve nehezen tetszik meg valaki, nemhogy egy ilyen. Meg van is párom.
febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

"csak azért és úgy nézek rá az eladó csajra, hogy az én fejemben semmi más nincs azon kívül, hogy venni szeretnék valamit. A csaj szinte direkt félrenéz, mintha ezzel jelezné, hogy nem akar tőlem semmit"


Amúgy ha mégis jól észlelnéd hogy a csajok elnéznek, azért is lehet mert mivel néhány díszpinty pasi eljátszotta már ezt a lenéző pofát, már az ember inkább előre elnéz róla elutasítóan, csak nehogy szegény azt képzelje hogy hűdeszép és őt most megnézték.

febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, szerintem tizedannyira nem foglalkoznak az emberek egymással - pláne Pesten - mint amennyit te ebbe beleképzelsz. Ha összeesik valaki az utcán kb. az se tűnik fel senkinek...


"Utcán sétálok. Szembe jön egy nő és direkt látványosan elfordítja a tekintetét, és a szája az addigi mosolyról egy szigorúbb tekintetet vesz fel."

Fordított esetben nőként semmit nem gondolnék. Szerintem észre sem venném, nem szoktam nézegetni embereket az utcán.

Ha meg mondjuk látványosan undorodva nézne úgy, hogy pofákat vág, akkor azt hinném, hogy óvodás szintjén van agyilag. Vagy ha empatikusabb kedvemben vagyok, akkor azt hinném, hogy szegény biztos mentális beteg...

febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Ez más a faluban-kisvárosban ahol mondjuk van az utcán 100 kocsi, jönnek mennek a kocsik meg van pár ember, aki véletlenül esetleg gyalog ment mert lerobbant a kocsija, és akkor percekig mennek gyalogolnak egymással szembe. Vagy megy a parkolótól a boltig. Pesten sok ember siet ide oda gyalog az tök más, Pesten még a gyaloglás tempó is gyorsabb.
febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!