Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad nőként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed magad nőként, ha egy számodra vonzó férfi undorodva néz rád?

Figyelt kérdés

Én férfiként kipróbáltam, szépen kiöltöztem öltönykabátba meg elegáns cipőbe ( ilyenkor sokkal több nő néz meg mint általában.)

Azokra a nőkre, akik megnéztek, direkt undorodva néztem vissza.


Olyan meghökkenést láttam az arcukon, hogy csak.


Miért van az a nőknél, hogy egy férfinak biztos bejönnek? És miért kell azon meglepődni, ha valaki esetleg undorodik tőlük?


febr. 22. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, hogy hányingert váltanék ki belőle és remélném többet nem látnám soha.
febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

12:34


Sajnálom, hogy rendszeresen így jársz. Az , hogy meglegyen a kölcsönös vonzalom, és párkapcsolatra is alkalmas legyen a másik, az sokszor nagyon nehéz ügy.

febr. 22. 12:58
 23/55 A kérdező kommentje:

12:36


"igyekszem kerülni onnantól a tekintetét"


Én ezt is undorodva rám nézésként szoktam értelmezni, legtöbbször direkt mérgesen szoktak elfordulni és ezért veszem ezt úgy, mintha undorodna tőlem

febr. 22. 13:03
 24/55 A kérdező kommentje:

12:41


Pedig tényleg megcsináltam. Többször is. Nem nagy ügy egy kicsit kiöltözni és próbálni figyelni az embereket, hogyan reagálnak rám.


Nyilván a többség 95% vagy közömbös volt, vagy undorodva elfordította a tekintetét mérgesen rám nézve.


De volt vagy 10-15, aki megnézett és kipróbáltam vele ezt.

febr. 22. 13:07
 25/55 anonim ***** válasza:
45%

4, kérdező "én csak azokra néztem undorral, akiken észrevettem hogy megnéznek, mint férfit ( nem csak véletlen rápillantást értem ez alatt).

Nem egyből undorral néztem rájuk, hanem először kedvesen, majd direkt arra reagálva néztem vissza undorodva, hogy ők megnéztek.

Ez az új infó a kérdésfeltevésedhez kellett volna.

Szóval játszottál, kísérleteztél. Majd csinálhatsz ilyen próbát férfiakkal is.

febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

12:46


Ez nem ilyen kölcsön vissza adás volt. Inkább csak kíváncsi voltam, hogy hogyan reagálnak erre a nők, ha őket éri ilyen tapasztalat. Már felhagytam vele, és nem csinálom.

febr. 22. 13:09
 27/55 anonim ***** válasza:
86%

Azt hogy ELFORDITJAK A TEKINTETUKET, te "undorodva rad nezeskent" ertelmezed?

Wow...Wow.

febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
23 Akkor ne vedd úgy, mert ez nem undor, csak simán nem akarja, hogy odamenj esetleg, az, hogy nem tetszel neki, még nem egyenlő az undorral, tök normálisan kinéző férfiak esetében is csináltam ezt sokszor, mert épp volt párom, nem voltam jó kedvemben, nem akartam ismerkedni, akármi, semmi köze az undorhoz.
febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

12:55


Hát inkább megpróbálom körülírni,hogy engem pontosan hogy érnek az ilyen szituációk:


Teljesen semleges gondolatokkal egy plázában egy gyorsétteremben vásárolva, csak azért és úgy nézek rá az eladó csajra, hogy az én fejemben semmi más nincs azon kívül, hogy venni szeretnék valamit. A csaj szinte direkt félrenéz, mintha ezzel jelezné, hogy nem akar tőlem semmit


De én semmilyen jelét nem adtam és nem is gondoltam semmire. Miért nem lehet kedvesen, egymásra nézve kommunikálni? Olyan mintha ezzel jelezné, hogy undorodik tőlem és nem jövök be neki.


Még egy példa. Utcán sétálok. Szembe jön egy nő és direkt látványosan elfordítja a tekintetét, és a szája az addigi mosolyról egy szigorúbb tekintetet vesz fel. Eközben én meg csak max annyira néztem rá, mint amennyire az egész látóteremben lévő dolgokra is, és éppen azon gondolkoztam, hogy mit vegyek vacsorára.

febr. 22. 13:20
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
Paranoid vagy nagyon.
febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!